Sháníme fotografa z Karlovarského kraje, 10.5.2019

Dobrý den,budeme se brát 10.5.2019 odpoledne v Jáchymově a sháníme fotografa z Karlovarského kraje. Nevíte prosím o někom, kdo by nám udělal pěkné fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a jezdím po celé ČR. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, milá nevěsto, mám Váš termín volný, kdyby Vás zaujala moje práce :) Přeji hezký víkend S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud by se Vám má práce líbila i přístup k focení po osobní schůzce, rád budu k dispozici. Děkuji, hezký den S pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda Vám svatbu vyfotím :)
Odpovědět
@janehor Dobrý den, v tomto termínu mám zatím volno a proto bych Vám velmi ráda nabídla své služby. Více informací naleznete na mých internetových stránkách a v soukromé zprávě. Děkuji, přeji hezký den. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, termín mám volný, jsem z Prahy a ráda vám svatbu nafotím. Mrkněte na mé webovky. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Dobrý den, děkuji moc za Vaši odpověď i nabídku. Nakonec nám svatbu natočí někdo jiný, kdo se ozval před Vámi. Mějte se moc krásně a ať se Vám daří! S pozdravem Jana Horáková
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?