Sháníme fotografa termín svatby mame 3.7.2015. Kostelec nad Černými lesy !!

Profilova fotka
Sháníme fotografa co ni nás nafotil ranní přípravy, cestu na obřad, obřad a po obřadu! Cca 4 hodiny ! Diky za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Umíme nafotit, upravit. Všechny potřebné informace máme na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Iveto, s focením v Kostelci mám zkušenost (viz. mé album Miluška a Bedřich) a navíc zde budu opět fotit i 6. června. Budu moc ráda, když se podíváte na mou práci a v případě zájmu se ozvete. :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný, místo také znám :-) Více práce najdete na webu...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud byste měli zájem i o delší variantu než uvedené 4 hodiny, termín zatím máme volný. Ceny balíčků a další informace najdete na našem facebooku, kde také máme aktuální tvorbu. Pokud by se Vám náš styl práce líbil, ozvěte se ;) Linda a FIlip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám také nabídl své služby. Vše potřebné najdete na mých stránkách. Pro lepší představu o stylu mého fotografování Vám mohu zaslat odkaz na kompletní svatební kolekci z vybrané svatby. Co se týče požadovaného času fotografování domnívám se, že 4 hod. nebudou postačovat. Od příprav do fotografování po obřadu počítejte raději 5-6 hod. S přáním hezkého dne Martin Šašek
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, i já hlásím volný termín. Kostelec mám hned za rohem a znám to tam. Koukněte na můj profil zde na beremese či na můj blog, kde najdete květnovou svatbu z Kostelce (rovnou přikládám malou ochutnávku z Botanické zahrady o které málokdo ví, že v Kostelci je) ;-) Všechny informace na mém webu či mě neváhejte kontaktovat ;-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, i já se přidávám a mohu nabídnout své služby :) Ukázky práce včetně recenzí naleznete zde na PRO profilu. Přeji krásný večer! M.Z ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste si ještě nevybrala svého fotografa na svatbu mohu vám nabídnout naše služby. Termín mám zatím volný. Ceník viz. náš web. Ukázky najdete na webových stránkách. Přeji fajn den Lukáš Letzel
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer přeji, tento termín máme volný, a tak pokud ještě nemáte vybraného fotografa, budeme rádi, když navštívíte naše webové stránky. Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín a profesionální práci. s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu. Přeji krásný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám interní zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám tento termín volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Kostelec je kousek, neúčtoval bych si cestovné. Pokud Vás moje nabídka osloví, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?