Menu Forum

Sháníme fotografa na svatbu - Praha, 24.8.2013

16. kvě 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
evunkas
Registrovala se 9. května 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Svatba byla 24. srpna 2013
fotoportrét
fotoportrét
evunkas
Registrovala se 9. května 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Svatba byla 24. srpna 2013
 Sháníme na výše uvedené datum fotografa. Děkujeme
9. kvě 2013 v 18:20  •  Svatba byla v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
milanfox (24 r.)
Milan Liška
Milan Liška PRO

Foto a video - Region Chomutov
5

“V létě budu nakonec k dispozici, takže letní termíny volné.”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
milanfox (24 r.)
Milan Liška
Milan Liška PRO

Foto a video - Region Chomutov
5

“V létě budu nakonec k dispozici, takže letní termíny volné.”
(Před 4 lety)

Dobrý den, mám tento termín volný a rád bych Vám nabídl své služby. Info zde na profilu, na mých stránkách nebo Vám případně zodpovím jakýkoliv Váš dotaz.
9. kvě 2013 v 19:05  •  www.milanfox.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

Foto a video - Region Brno
16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den, tento termín mám také volný, pokud by Vás moje práce zaujaly, neváhejte mne kontaktovat. Mějte se hezky emoticon
9. kvě 2013 ve 21:44  •  www.nejmil.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 6 měsíci)

... dobrý den, můžete se podívat i na moje stránky.... emoticon
9. kvě 2013 ve 22:59  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
10. kvě 2013 ve 04:14 • kristynavondrackova
fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

Foto a video - Region Ostrava
3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
pajik57 (24 r.)
Beautiful & Wedding
Pavel Šidla PRO

Foto a video - Region Ostrava
3

“Beautiful & Wedding - pajik57 Milé nevěsty a přátelé krásné svatební fotografie. Dovoluji si Vás pozvat na svůj svatební web na kterém naleznete aktualizovanou galerii svateb z roku 2013. Pro Vás nerozhodnutné to může být významný moment který povede k vašemu finálnímu rozhodnutí, a pro Vás které již fotografa máte budou mé fotky jistě cenou inspirací pro Váš Den D”
(Před 3 lety)

Dobrý den. Jelikož mám váš termín stále neobsazen, dovoluji si Vám nabídnout své služby. Stačí se podívat na mé stránky. Budu se na vás těšit!
10. kvě 2013 v 06:46  •  www.beautifulwedding.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zorafoto
Zora Vláčilová /Zorafoto.cz
Zora Vláčilová PRO

31

“Pokud se vám líbí moje fotky budu moc ráda, když je budete sledovat i na Facebooku, kde nejčastěji přidávám nové a nové :-) ! https://www.facebook.com/ZoraVlacilovafoto Děkujiiii ;-) !”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
zorafoto
Zora Vláčilová /Zorafoto.cz
Zora Vláčilová PRO

31

“Pokud se vám líbí moje fotky budu moc ráda, když je budete sledovat i na Facebooku, kde nejčastěji přidávám nové a nové :-) ! https://www.facebook.com/ZoraVlacilovafoto Děkujiiii ;-) !”
(Před 3 lety)

Dobrý den emoticon, i já vám mohu nabídnout své služby ! Podívejte se na mé stránky a v případě zájmu mne neváhejte kontaktovat . Děkuji s pozdravem Zorka V.
10. kvě 2013 v 16:42  •  www.zorafoto.cz , www.zoravlacilova-foto.blogspot.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (37 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
49

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (37 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

49

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, tento termín se mi uvolnil. Koukněte na můj profil, v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat, krásný den, ZeZu
11. kvě 2013 v 16:38  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katerina_faltynkova
Kateřina Faltýnková photographer
Kateřina Faltýnková PRO

10

“Mile nevesty, na mem profilu (pod logem) naleznete nove "odkaz" na boudoir stranky :)”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
katerina_faltynkova
Kateřina Faltýnková photographer
Kateřina Faltýnková PRO

10

“Mile nevesty, na mem profilu (pod logem) naleznete nove "odkaz" na boudoir stranky :)”
(Před 3 lety)

Krasny den, pokud hledate ne uplne tradicni svatebni fotografie rada Vam nabidnu na tento termin sve sluzby. hodne fotek mam zde + dalsich skoro 1000 na webu emoticon

Jsem s pozdravem,
K.Faltynkova
13. kvě 2013 v 11:22  •  www.kaf.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

9

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

9

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 2 lety)

Dobrý den, podívejte se prosím i na naši prezentaci nebo na naše webové stránky. Věřím že Vám dokážeme zařídit vše přesně na míru. Budeme se těšit na spolupráci.
13. kvě 2013 v 11:27  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (39 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

19

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (39 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

19

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

@evunkas Dobrý den. Váš termín mám prozatím volný. Budu ráda, když se podíváte na mou webovou stránku. Jsem přímo z Prahy. V případě zájmu se budu těšit. Petra emoticon
13. kvě 2013 ve 13:15  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rrichard
BcA. Richard Rameš - fotograf
Richard Rameš PRO

Foto a video - Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
rrichard
BcA. Richard Rameš - fotograf
Richard Rameš PRO

Foto a video - Region Beroun
 Dobrý den v tomto terminu jsem volný, pokud byste měla zájem, můžeme udělat i předsvatební focení ( vylo by to v balíčku se svatbou)
14. kvě 2013 v 08:47  •  www.richardrames.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikihome
Michala Homolová Svatební Fotografie
Michala Homolová PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
mikihome
Michala Homolová Svatební Fotografie
Michala Homolová PRO

3
 Dobrý den, nabízím taktéž své fotoslužby. Koukněte na můj web a profil. Hezký den emoticon . Michala
15. kvě 2013 v 16:20  •  mikihome.wix.com/michalahomolova#!  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

28

“SLEVA 1000 Kč na všechny volné dubnové termíny. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "BEREMESE V DUBNU"”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

28

“SLEVA 1000 Kč na všechny volné dubnové termíny. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "BEREMESE V DUBNU"”
(Včera)

Hezký den, termín mám také zatím volný =)
15. kvě 2013 ve 20:49  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.fotohemala.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hana_tuckova
fotoTučkovi - svatební fotografie
Aleš Tuček PRO

Foto a video - Region Praha - východ
4

“Hezký den, rádi bychom Vás pozvali na naše nové stránky www.fototuckovi.cz :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
hana_tuckova
fotoTučkovi - svatební fotografie
Aleš Tuček PRO

Foto a video - Region Praha - východ
4

“Hezký den, rádi bychom Vás pozvali na naše nové stránky www.fototuckovi.cz :-)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
také bych Vám ráda nabídla své služby. Více info v profilu nebo na webu emoticon Hezký den,
Hanka
16. kvě 2013 ve 12:21  •  www.fototuckovi.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotofotografka
Jarmila Podžorná
Jarmila Podžorná PRO

9
fotoportrét
fotoportrét
fotofotografka