Sháníme fotografa na svatbu - Praha, 24.8.2013

Sháníme na výše uvedené datum fotografa. Děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám tento termín volný a rád bych Vám nabídl své služby. Info zde na profilu, na mých stránkách nebo Vám případně zodpovím jakýkoliv Váš dotaz.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám také volný, pokud by Vás moje práce zaujaly, neváhejte mne kontaktovat. Mějte se hezky :)
Odpovědět
Profilova fotka
... dobrý den, můžete se podívat i na moje stránky.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den. Jelikož mám váš termín stále neobsazen, dovoluji si Vám nabídnout své služby. Stačí se podívat na mé stránky. Budu se na vás těšit!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :-), i já vám mohu nabídnout své služby ! Podívejte se na mé stránky a v případě zájmu mne neváhejte kontaktovat . Děkuji s pozdravem Zorka V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín se mi uvolnil. Koukněte na můj profil, v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat, krásný den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny den, pokud hledate ne uplne tradicni svatebni fotografie rada Vam nabidnu na tento termin sve sluzby. hodne fotek mam zde + dalsich skoro 1000 na webu :) Jsem s pozdravem, K.Faltynkova
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se prosím i na naši prezentaci nebo na naše webové stránky. Věřím že Vám dokážeme zařídit vše přesně na míru. Budeme se těšit na spolupráci.
Odpovědět
Profilova fotka
@evunkas Dobrý den. Váš termín mám prozatím volný. Budu ráda, když se podíváte na mou webovou stránku. Jsem přímo z Prahy. V případě zájmu se budu těšit. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den v tomto terminu jsem volný, pokud byste měla zájem, můžeme udělat i předsvatební focení ( vylo by to v balíčku se svatbou)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím taktéž své fotoslužby. Koukněte na můj web a profil. Hezký den :-) . Michala
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, termín mám také zatím volný =)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych Vám ráda nabídla své služby. Více info v profilu nebo na webu :) Hezký den, Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
Také mám volný termín :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?