Menu Forum

Sháníme fotografa na svatbu 7.6.2014, Zastávka u Brna

16. srp 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
iiiv
3
Registrovala se 5. července 2013 na beremese.cz. Přidala 53 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
iiiv
3
Registrovala se 5. července 2013 na beremese.cz. Přidala 53 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
 ahoj nevěsty, nevíte o nějakém dobrém a ne moc drahém fotografovi na svatbu v červnu 2014 v Zastávce u Brna? cena max 6000,-/5-6hod.
16. srp 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

Foto a video - Region Brno
13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

Foto a video - Region Brno
13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

Dobrý den, budu potěšen, pokud se podíváte na moji práci na mých stránkách nebo tady na Bereme se. Na svatby v roce 2014 a v Jihomoravském kraji poskytuji slevu 20%. Přeji příjemné přípravy. Jiří Salik Sláma
16. srp 2013 v 16:14  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaloskrkanyphotography
Michal Oškrkaný Photography
Michal Oškrkaný PRO

Foto a video - Region Praha
1
fotoportrét
fotoportrét
michaloskrkanyphotography
Michal Oškrkaný Photography
Michal Oškrkaný PRO

Foto a video - Region Praha
1
 Dobrý den,nejsem nevesta, ale fotograf,rád nabídnu své služby.
Díky za váš čas
Michal
16. srp 2013 ve 23:02  •  www.fotooskrkany.com,  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotosarofinova (33 r.)
Foto Sarofinová
Hana Sarofinová PRO

Foto a video - Region Hodonín
5

“K dispozici pro Vás mám i svatební fotokoutek ( a nejen svatební )..... za ceny víc než příznivé na míru Vám, Vašim svatebčanům a Vaší svatbě..”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fotosarofinova (33 r.)
Foto Sarofinová
Hana Sarofinová PRO

Foto a video - Region Hodonín
5

“K dispozici pro Vás mám i svatební fotokoutek ( a nejen svatební )..... za ceny víc než příznivé na míru Vám, Vašim svatebčanům a Vaší svatbě..”
(Před 2 lety)

Dobrý den nevěsto, nejsem nevěsta, ale byla jsem :o))) Tak si dovolím nabídnout i své služby. Cena se mimo balíčky řeší i indiviuálně. Více na mém webu. Hodně štěstí při výběru. Hanka emoticon
16. srp 2013 ve 23:17  •  www.foto-sarofinova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí