Shanime fotografa na svatbu 5.6.2015-Benatky nad Jizerou, Mlada Boleslav a okolí, nekdo nejaky tip?

Predem dekuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš červnový termín máme ještě volný. Dovolím si Vám napsat i interní zprávičku. Prozatím budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, podrobnosti týkající se svatebních balíčků a jednotlivé ceníky. Budeme se moc těšit. Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Mohu Vám nabídnout své služby. Více fotek a ceník najdete na webu. V případě zájmu mě kontaktujte. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych doporučila Pavlínu Jáchimovou. Nevím, jestli má ještě volný termín, ale zkusila bych.. Díky ní mám ze svatby krásné fotky a super vzpomínky, protože má dobré nápady ;-) Navíc nás fotí pořád.. když už jsme 3 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se připojuji s nabídkou. Termín mám volný. Na mém webu najdete ceník i odkaz na blog, kde mám ukázky jednotlivých svateb. Pokud vás moje fotografie zaujmou, neváhejte mě kontaktovat ;-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, posílám interní zprávičku. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný a na svatby cestujeme po celé republice, takže není problém přijet i za Vámi. Veškeré informace o cenách focení, svatebních balíčcích apod. máme uvedeny na facebooku a webu. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Pokud by se Vám náš styl focení líbil, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se i naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka čočková
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nemáte li ještě vybraného svatebního fotografa připojuji se se svou nabídkou. s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín svatebního dne máme volný, pokud se vám naše tvorba bude líbit, rádi váš den "D" zdokumentujeme. Působíme v Mladé Boleslavi a v České Lípě. Ceník na webu. Myslíme, že je přijatelný. Přejeme krásné dny Lenka a Radek Baštovi.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termínek mám prozatím volný. Zde na profilu naleznete většinu ukázek včetně recenzí ze svateb. Přeji krásný den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu. Přeji krásný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den v Benátkách fotografuji často. Nabídku máte v poště.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Ceny a další fotografie naleznete na mém webu. S pozdravem René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám Váš termín zatím volný, kdyby byl zájem ;) Vráťa :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také se hlásíme :) David a Klaudie
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám volný, třeba Vás styl osloví. Prezentaci s ceníkem a nějaké povídání naleznete na stránkách zde pod čarou. S pozdravem Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?