Menu Forum

Sháníme fotografa na svatbu 14.6.2014, Česká Lípa

5. pro 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
rainbow_x
34
Registrovala se 3. října 2013 na beremese.cz. Přidala 523 příspěvků. Má 31 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
rainbow_x
34
Registrovala se 3. října 2013 na beremese.cz. Přidala 523 příspěvků. Má 31 přátel.
 Sháníme fotografa-ku. Liberecký kraj. (Česká Lípa) Ví někdo o někom prosím? emoticon
5. pro 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fotofialovi
Ondřej a Simona Fialovi - fotofialovi.cz
Simona a Ondřej Fialovi PRO

Foto a video - Region Liberec
8

“DÁREK NA VALENTÝNA PRO VAŠEHO PARTNERA? UVOLNILO SE JEDNO MÍSTO NA BOUDOIR! Termín 24. ledna 2015 a to v čase 12:15 - 15:30. V případě zájmu prosím pište na info@fotofialovi.cz , sem na facebook nebo přímo na tel. 608750450. Děkuji za sdílení:)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
fotofialovi
Ondřej a Simona Fialovi - fotofialovi.cz
Simona a Ondřej Fialovi PRO

Foto a video - Region Liberec
8

“DÁREK NA VALENTÝNA PRO VAŠEHO PARTNERA? UVOLNILO SE JEDNO MÍSTO NA BOUDOIR! Termín 24. ledna 2015 a to v čase 12:15 - 15:30. V případě zájmu prosím pište na info@fotofialovi.cz , sem na facebook nebo přímo na tel. 608750450. Děkuji za sdílení:)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, zkuste juknout na náše webovky nebo na Facebook, kde je v tuto chvíli více aktuálních fotografií :¨)
5. pro 2013 ve 14:13  •  www.fotofialovi.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

Foto a video - Region Praha
11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
dovolím si nabídnout své služby. Tento termín mám zatím stále volný. Pokud byste se rozhodli pro fotografování svého svatebního dne u mne, mohu Vám poskytnout dopravu fotografa do Libereckého kraje (Česká Lípa) zdarma. Tato nabídka platí při objednávce do konce tohoto roku.
Navštivte proto prosím mé webové stránky, kde naleznete i ceník.
Děkuji a těším se na viděnou.
Jakub Horák
5. pro 2013 ve 14:52  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
tento termín mám již zarezervovaný emoticon , nicméně vám ještě doporučuji si projít seznam fotografů zde :

http://www.beremese.cz/catalog/category/foto-a-video/

a podle toho, které fotografie vám sednou si vybrat fotografa a neváhat ho oslovit.

Ale sem na fórum se vám ozve určitě tolik fotografů a nevěst s doporučením, že za chvilku nebudete vědět, koho vybratemoticon

Šťastný výběr a hezký den, ZeZu
5. pro 2013 v 17:20  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rainbow_x
34
fotoportrét
fotoportrét
rainbow_x
34
 Fotograf vybrán. Děkuji za nabídky! emoticon
5. pro 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí