Sháníme fotografa na svatbu 13.6.2014, Tábor

9. čvn 2014130

-zakládám obdobné téma jako bylo mé poslední - jen abych upřesnila. Scháníme fotografa na 13.6.2014 cca na 2-4hodinky focení. Nejlépe někoho z jihočeského či středočeského kraje. 🙂

• Pěkný den,
    termín mám já i kameraman volný, mrkněte na naše stránky. Pokud Vás styl osloví, rád se s Vámi sejdu na nezávazné schůzce. Prezentaci najdete na stránkách pod tímto příspěvkem.

Mějte se moc hezky Mikuláš Křepelka

• @kristynabathory  Máte zprávičku, doprava v ceně, mám to kousek 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobry den,

tento termin mame take volny. Veskere informace vcetne ceniku najdete na nasich webovych strankach. Pro Vase datum mohu taktez nabidnout kameramanske sluzby meho kolegy.

Marie Bartosova / svatebnifoceni

• Dobrý den,
    ráda Vás přivítám na svém profilu nebo webových stránkách. Pokud Vás moje práce zaujme, ráda se s Vámi nezávazně sejdu a probereme Vaše konkrétní představy!
    Váš termín mám zatím volný, jsem z Plzně ale většinu léta trávím vždy v Blatné, což je "co by kamenem..." 😉
    Sany

• Dobrý den,
    také mám volný termín a mohu Vám být k dispozici.

Jakub Horák - VyfoťMě

• Dobrý večer,
    pokud jste ještě nenašla fotografa na svatbu jsem aktuálně volná. Budu se těšit na případnou spolupráci.
    s pozdravem Petra Jansová - fotografka.

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den, mrkněte na můj profil, pokud Vás zaujmou fotografie, ráda Vám nafotím svatbu.

• Dobrý den, Kristýnko,

i já můžu nabídnout své služby. Klidně mrkněte na mé stránky, kde naleznete i ceník. Pokud Vás moje práce osloví, tak neváhejte oslovit i Vy mne 😉

Přeji krásný den!

Vašek

• Zdravím, také si dovoluji nabídnout své služby 🙂 Více informací najdete na mém webu 🙂

• Doporučuji skvělá komunikace,příjemná holčina 🙂

• Dobrý večer,

tento termín mám ještě volný 🙂

• Dobrý den, 13.6.2014 mám volný termín. Do Tábora to mám kousek.

• Dobrý den, 13.6. 2014 mám volný termín a jsem přímo z Tábora 🙂 Více informací najdete na mém webu. Pokud Vás moje práce osloví, neváhejte mě kontaktovat. Přeji krásný den 😉

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    ⚭ FOTOGRAF VAŠEHO ŽIVOTA ⚭
    Svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků vašeho života a já vám prostřednictvím fotografií pomohu, zapamatovat si z ní ty nejkrásnější chvíle.
    Uchovávám vaše krásné svatební příběhy, aby jste si je mohli připomínat po celý svůj život. Je to neopakovatelný zážitek, pojďte do toho se mnou.