Sháníme fotografa na svatbu 13.6.2014, Tábor

Profilova fotka
-zakládám obdobné téma jako bylo mé poslední - jen abych upřesnila. Scháníme fotografa na 13.6.2014 cca na 2-4hodinky focení. Nejlépe někoho z jihočeského či středočeského kraje. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám já i kameraman volný, mrkněte na naše stránky. Pokud Vás styl osloví, rád se s Vámi sejdu na nezávazné schůzce. Prezentaci najdete na stránkách pod tímto příspěvkem. Mějte se moc hezky Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynabathory Máte zprávičku, doprava v ceně, mám to kousek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, tento termin mame take volny. Veskere informace vcetne ceniku najdete na nasich webovych strankach. Pro Vase datum mohu taktez nabidnout kameramanske sluzby meho kolegy. Marie Bartosova / svatebnifoceni
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vás přivítám na svém profilu nebo webových stránkách. Pokud Vás moje práce zaujme, ráda se s Vámi nezávazně sejdu a probereme Vaše konkrétní představy! Váš termín mám zatím volný, jsem z Plzně ale většinu léta trávím vždy v Blatné, což je "co by kamenem..." ;-) Sany
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám volný termín a mohu Vám být k dispozici. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud jste ještě nenašla fotografa na svatbu jsem aktuálně volná. Budu se těšit na případnou spolupráci. s pozdravem Petra Jansová - fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na můj profil, pokud Vás zaujmou fotografie, ráda Vám nafotím svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Kristýnko, i já můžu nabídnout své služby. Klidně mrkněte na mé stránky, kde naleznete i ceník. Pokud Vás moje práce osloví, tak neváhejte oslovit i Vy mne ;) Přeji krásný den! Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, také si dovoluji nabídnout své služby :) Více informací najdete na mém webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji skvělá komunikace,příjemná holčina :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, tento termín mám ještě volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 13.6.2014 mám volný termín. Do Tábora to mám kousek.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 13.6. 2014 mám volný termín a jsem přímo z Tábora :) Více informací najdete na mém webu. Pokud Vás moje práce osloví, neváhejte mě kontaktovat. Přeji krásný den ;)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?