Sháníme fotografa na svatbu 1.9.2018

Profilova fotka
Na naši svatbu sháníme fotografa, který by s námi prožil celý náš svatební den (cca od 11 do půlnoci). Obřad, hostina i následná oslava se koná na jednom místě nedaleko Českých Budějovic
Odpovědět
Profilova fotka
Další fotky vystihující naše představy.
Odpovědět
Profilova fotka
Řekl bych, že @katerinabarvirova by mohla být fotografka kterou hledáte ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si nabídnout své služby. Více fotografií naleznete na mém profilu či webu. S pozdravem, Tomáš Princ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem si dovolil poslat nabídku do soukromé zprávy. Do ČB rád přijedu. S pozdravem Honza.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, podívejte se i ke mně na stránky. Třeba Vás moje fotky zaujmou:) Více info v soukromé zprávě... Víťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 8000Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, zkusím nabídnout svou práci...třeba zaujme. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda vám svatbu nafotím :) Na vaší ukázce je moc krásný styl nevěst a onen styl vždy dělá hodně fotku fotkou. Něžný styl, vintage, velké divoké květiny, romantické zdobení :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na web .-) Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás oslovil můj styl, dáme schůzku a probereme vše potřebné. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @mmcvrkovi Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema, 4K rozlišení! Poslední ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=eNbfY... - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany). - v letošním roce profesionální FOTOKOUTEK ZDARMA při objednání fotografa i kameramana na celý den! Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz - Foto a Video :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Moc všem děkujeme, fotografa už máme :-) !!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?