Menu Forum

Sháníme fotografa na svatbu 1.9.2018

18. led 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
mmcvrkovi
14
Registrovala se 24. října 2017 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mmcvrkovi
14
Registrovala se 24. října 2017 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Praha.
 Na naši svatbu sháníme fotografa, který by s námi prožil celý náš svatební den (cca od 11 do půlnoci). Obřad, hostina i následná oslava se koná na jednom místě nedaleko Českých Budějovic
2. led v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mmcvrkovi
14
fotoportrét
fotoportrét
mmcvrkovi
14
 Další fotky vystihující naše představy.
2. led v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (29 r.)
Víťa Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

Foto a video - Region Brno
51

“Svatba kde bylo něco přes 30 dětí. Místo hostiny raut, večer skvělá kapela, do rána playlist mp3, všude kolem naprostá pohoda. Rozhodně jeden z těch top zážitků letošního léta. http://malinaphoto.cz/kacka-petr-summer-wedding-and-thousands-of-children/”
(Před 6 dny)

fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (29 r.)
Víťa Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

51

“Svatba kde bylo něco přes 30 dětí. Místo hostiny raut, večer skvělá kapela, do rána playlist mp3, všude kolem naprostá pohoda. Rozhodně jeden z těch top zážitků letošního léta. http://malinaphoto.cz/kacka-petr-summer-wedding-and-thousands-of-children/”
(Před 5 dny)

Řekl bych, že @katerinabarvirova by mohla být fotografka kterou hledáte ;)
2. led v 11:48  •  www.malinaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_princ (32 r.)
Tomáš Princ
Tomáš Princ PRO

Foto a video - Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_princ (32 r.)
Tomáš Princ
Tomáš Princ PRO

Dobrý den,

dovoluji si nabídnout své služby. Více fotografií naleznete na mém profilu či webu.

S pozdravem,
Tomáš Princ
2. led ve 12:26  •  www.tomasprinc.eu/weddings  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
jansedivyfoto
Jan Šedivý – Svatební fotograf z Prahy
Jan Šedivý PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jansedivyfoto
Jan Šedivý – Svatební fotograf z Prahy
Jan Šedivý PRO

1
 Dobrý den,

také jsem si dovolil poslat nabídku do soukromé zprávy. Do ČB rád přijedu. S pozdravem Honza.
2. led ve 14:01  •  Svatba byla v září 2015  •  www.jansedivyfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vitcernycom (29 r.)
vitcerny.com
Vít Černý PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
vitcernycom (29 r.)
vitcerny.com
Vít Černý PRO

5
 Pěkný den,

podívejte se i ke mně na stránky. Třeba Vás moje fotky zaujmouemoticon
Více info v soukromé zprávě...

Víťa
2. led ve 14:06  •  vitcerny.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
thomashlavac (41 r.)
Tomáš Hlaváč
Tomáš Hlaváč PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
thomashlavac (41 r.)
Tomáš Hlaváč
Tomáš Hlaváč PRO

4
 Dobrý deň,
budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 8000Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile.

Prajem pekný deň.
tomas
2. led v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný večer,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat.

Budu se těšit.

Lukáš
2. led v 17:21  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 2 lety)

Dobrý večer, zkusím nabídnout svou práci...třeba zaujme.

Standa Matouš
2. led ve 21:37  •  standamat-photography.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
86

“Krásná svatební sezona 2017 končí...už teď se těším na vás příští rok a mojí oblíbenou osmičkou na konci! Mmch jsou tu některé nevěsty co plánují svatby v zimě? přijde mi, že zimních svateb moc není - přitom je to taková foto krása!”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
86

“Krásná svatební sezona 2017 končí...už teď se těším na vás příští rok a mojí oblíbenou osmičkou na konci! Mmch jsou tu některé nevěsty co plánují svatby v zimě? přijde mi, že zimních svateb moc není - přitom je to taková foto krása!”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den, velice ráda vám svatbu nafotím emoticon Na vaší ukázce je moc krásný styl nevěst a onen styl vždy dělá hodně fotku fotkou. Něžný styl, vintage, velké divoké květiny, romantické zdobení emoticon
3. led v 11:19  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
20

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
20

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 3 lety)

Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na web .-)
Pěkný den, Soňa Goldová
3. led ve 13:08  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (36 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

41

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 5 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (36 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

41

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 5 lety)

Pěkný den,
tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás oslovil můj styl, dáme schůzku a probereme vše potřebné.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
3. led ve 14:55  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Https://youtu.be/fx38vjzdUIE Maruška s Kubou chtěli originálně poděkovat svým rodičům, a tak vzniklo tohle děkovné video, které si do detailu připravili. Navíc promítání proběhlo přímo na svatbě jako překvapení. Chcete mít i Vy originální poděkování rodičům, předsvatební video nebo třeba svatební video oznámení? Originálně Vám natočíme cokoli! Informace o naší tvorbě: svatební kameraman - http://zachytto.cz/svatebni-fotograf-... Podívejte se také na svatební video”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

1

“Https://youtu.be/fx38vjzdUIE Maruška s Kubou chtěli originálně poděkovat svým rodičům, a tak vzniklo tohle děkovné video, které si do detailu připravili. Navíc promítání proběhlo přímo na svatbě jako překvapení. Chcete mít i Vy originální poděkování rodičům, předsvatební video nebo třeba svatební video oznámení? Originálně Vám natočíme cokoli! Informace o naší tvorbě: svatební kameraman - http://zachytto.cz/svatebni-fotograf-... Podívejte se také na svatební video”
(Před 6 měsíci)

Dobrý den, @mmcvrkovi

Rádi pro Vás zařídíme vše okolo:

- FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz!
- VIDEA - styl Cinema, 4K rozlišení! Poslední ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=eNbfYYthFSU&t=55s
- FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany).
- v letošním roce profesionální FOTOKOUTEK ZDARMA při objednání fotografa i kameramana na celý den!

Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK0bKfkGce3Ew

Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

S přáním krásné svatby,
Váš tým ZachyťTo.cz - Foto a Video emoticon
4. led ve 12:47  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
16. led ve 21:55 • rozmanitosti
fotoportrét
fotoportrét
tomasekfoto1 (32 r.)
Tomáš Tomášek
Tomáš Tomášek PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
tomasekfoto1 (32 r.)
Tomáš Tomášek
Tomáš Tomášek PRO

2
 Krásný den přeji,

Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení emoticon
Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti emoticon
Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem.
S pozdravem a hezký den

Tomáš
18. led v 07:30  •  tomasek-tomas.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmcvrkovi
14
fotoportrét
fotoportrét
mmcvrkovi
14
 Moc všem děkujeme, fotografa už máme emoticon !!
18. led ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slouží profil Profesionála".
20. led v 15:19 • ctibab
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
24. led ve 21:51 • lenkaamia