Menu Forum

Sháníme fotografa na poslední chvíli. Datum 7.6.2014 Vsetín a okolí.

9. kvě 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
montespan6
Registrovala se 11. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele. Region Vsetín.
  • Svatba byla 7. června 2014
    Halenkov, Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
montespan6
Registrovala se 11. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele. Region Vsetín.
  • Svatba byla 7. června 2014
    Halenkov, Region Vsetín
 Do 8000,- fotografování od rána do cca 17:00
6. kvě 2014 v 19:44  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@montespan6 Dobrý den, mám tento termín volný, neb mi svatba před pár dny odpadla z důvodu sádry na noze nevěsty..

Pokud byste měla zájem, mrkněte na mé portfolio - zde na beremese, nebo v lepším rozlišení přes odkaz pod tímto textem.

Leč cenově se do cca 10 hodinové svatby za 8000 Kč nevejdu, to musím upřímně přiznat předem.

S pozdravem

H.
6. kvě 2014 v 19:53  •  www.honzajezdik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

Foto a video - Region Praha
8
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

Foto a video - Region Praha
8
 Krásný večer, termín mám volný. Rád váš svatební den zvěčním.
celodenní focení 8000kč konečná cena.

David Rajdl
9. kvě 2014 ve 23:10  •  www.dkphoto.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
annapetrzelova
Svatební fotografka
Anna Petrželová PRO

Foto a video - Region Jindřichův Hradec

“Stále mám honě volných termínů na léto 2014. Navštivte moje stránky nebo fcb nebojte se na cokoli zeptat. Jsem začátečník mám příznivé ceny!”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
annapetrzelova
Svatební fotografka
Anna Petrželová PRO

Foto a video - Region Jindřichův Hradec

“Stále mám honě volných termínů na léto 2014. Navštivte moje stránky nebo fcb nebojte se na cokoli zeptat. Jsem začátečník mám příznivé ceny!”
(Před 2 lety)

Dobrý den, mám volno - za 8000Kč emoticon
6. kvě 2014 ve 21:02  •  www.aphotography.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, Váš termín mám čerstvě nezávazně rezervovaný.
Pokud by se Vám moje práce líbila, ozvěte se v neděli, to už budu vědět stav 7.6.2014 emoticon
Cenově se v pohodě vejdu..
Přeji pěkný den, Soňa Goldová
7. kvě 2014 ve 12:59  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

Váš termín se nám zrovna včera uvolnil. Pokud by se Vám naše práce líbila, není problém za Vámi přijet. Jsme z Kroměříže. Více našich fotek najdete na facebooku a webu. Ozvěte se! ;)

Filip a Linda
8. kvě 2014 ve 12:08  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí