Menu Forum

Sháníme fotografa na poslední chvíli. Datum 7.6.2014 Vsetín a okolí.

9. kvě 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
montespan6
Registrovala se 11. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele. Region Vsetín.
  • Svatba byla 7. června 2014
    Halenkov, Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
montespan6
Registrovala se 11. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele. Region Vsetín.
  • Svatba byla 7. června 2014
    Halenkov, Region Vsetín
 Do 8000,- fotografování od rána do cca 17:00
6. kvě 2014 v 19:44  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (35 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (35 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 4 měsíci)

@montespan6 Dobrý den, mám tento termín volný, neb mi svatba před pár dny odpadla z důvodu sádry na noze nevěsty..

Pokud byste měla zájem, mrkněte na mé portfolio - zde na beremese, nebo v lepším rozlišení přes odkaz pod tímto textem.

Leč cenově se do cca 10 hodinové svatby za 8000 Kč nevejdu, to musím upřímně přiznat předem.

S pozdravem

H.
6. kvě 2014 v 19:53  •  www.honzajezdik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (34 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

Foto a video - Region Praha
8
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (34 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

Foto a video - Region Praha
8
 Krásný večer, termín mám volný. Rád váš svatební den zvěčním.
celodenní focení 8000kč konečná cena.

David Rajdl
9. kvě 2014 ve 23:10  •  www.dkphoto.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
annapetrzelova
Svatební fotografka
Anna Petrželová PRO

Foto a video - Region Jindřichův Hradec

“Stále mám honě volných termínů na léto 2014. Navštivte moje stránky nebo fcb nebojte se na cokoli zeptat. Jsem začátečník mám příznivé ceny!”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
annapetrzelova
Svatební fotografka
Anna Petrželová PRO

Foto a video - Region Jindřichův Hradec

“Stále mám honě volných termínů na léto 2014. Navštivte moje stránky nebo fcb nebojte se na cokoli zeptat. Jsem začátečník mám příznivé ceny!”
(Před 3 lety)

Dobrý den, mám volno - za 8000Kč emoticon
6. kvě 2014 ve 21:02  •  www.aphotography.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
20

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
19

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 2 lety)

Dobrý den, Váš termín mám čerstvě nezávazně rezervovaný.
Pokud by se Vám moje práce líbila, ozvěte se v neděli, to už budu vědět stav 7.6.2014 emoticon
Cenově se v pohodě vejdu..
Přeji pěkný den, Soňa Goldová
7. kvě 2014 ve 12:59  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (32 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (32 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

Váš termín se nám zrovna včera uvolnil. Pokud by se Vám naše práce líbila, není problém za Vámi přijet. Jsme z Kroměříže. Více našich fotek najdete na facebooku a webu. Ozvěte se! ;)

Filip a Linda
8. kvě 2014 ve 12:08  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí