Sháníme fotografa/ku leden 2018 Č.B.

Dobrý den, sháníme fotografa/fotografku na lednovou svatbu (27.1.2018) v Českých Budějovicích a poté Nové Hrady. Chtěli bychom celodenní focení (přípravy, obřad, ženich s nevěstou někde v zimní přírodě - snad bude sníh, i večerní zábavu. Prosím o ukázku fotografií (ideálně i zimních) a cenovou nabídku. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, mrkněte na náš FB, kde máme aktuální ukázky, nabízíme Foto + Video (včetně dronu) již od 7500,- a jsme jen z Tábora, takže to máme "za rohem" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Z Brna na zimní svatbu rád přijedu, víc kdyžtak u mě na webu viz podpis ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, zimní svatba má něco do sebe, rád budu u toho :-). Přiložené fotografie jsou sice z července, ale na Pitztaler Gletscher byla opravdu slušná zima :-) Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotografie zaujmou, můžu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu trochu promrznout ;-) Poslal jsem Vám nabídku. Pro ukázky mé práce mrkněte na můj web. Těším se na Vaši odpověď a přeji prima den. David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc by mě bavilo vyfotit si s vámi první zimní svatbu, která je mým dávným přáním! :) Moji nabídku s ceníkem vám posílám do soukromé zprávy. Marie
Odpovědět
Profilova fotka
píší zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Jsem vám k dispozici.
Odpovědět
Děkuji za nabídky, fotografa už máme zamluveného ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?