Sháníme fotografa a kameramana - 17.7.2021 - Štáblovice u Opavy

Profilova fotka
Dobrý den, máme svatbu 17.7.2021 ve Štáblovicích u Opavy. Předem děkujeme za nabídky Nikola
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den! Za náš svatební vyhledávač bychom doporučily Terezu Uhrovou, Kamilu Daněčkovou nebo OkaMžiky. Zda budete mít zájem, tak bychom Vám rády doporučily náš svatební vyhledávač, přes který můžete fotografy také rovněž kontaktovat. Najdete tam mnoho dalších dodavatelů, kteří vykonávají svou práci ve Vašem okolí. Ať Vám vše vyjde! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za dopravu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolte mi vám nabídnout naše služby focení I natáčení na vaši svatbu. Váš poptávaný termín máme stále volný. Navštivte naše stránky www.studioovsik.cz kde se dozvíte více a najdete tam také naší práci. Budu se těšit na případnou spolupráci.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikca_scerbova Ahojka, nahlédněte také na mé webové stránky, kde naleznete ukázky mé práce. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den Niki, ve Štáblovicích jsem fotila svatbu minulý rok, krásný výběr místa na svatbu. Mrkněte na mé stránky, pokud se Vám práce budou líbit, tak ráda zdokumentuji i váš den 🙂 Katka
Odpovědět
Dobrý večer, Váš termín mám volný, Štáblovice nedaleko a tak jestli se Vám zalíbí moje fotky, rád přijedu a svatbu nafotím. V případě zájmu spolupracuji i s kameramanem, k dispozici mám fotobudku s profesionální tiskárnou a k tomu rekvizity a hlavně rozumnou cenu. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký večer :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotíme i točíme a váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Také je několik kameramanů se kterými spolupracuji. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
@nikca_scerbova Dobrý den, rádi vyfotíme a i natočíme :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@nikca_scerbova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
@nikca_scerbova dobrý večer, info posílám do Vaší zprávy, odepištem i tam prosím, zdraví Bajer video
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nikca_scerbova Dobrý den, ráda Vám svatbu v tomto termínu nafotím.😊 Mohu doporučit i kameramana.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, manžel (kameraman) má volný termínek . Štáblovice dobře známe. Ceník a podrobnosti najdete na našem na webu 😉 www.bauestories.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@nikca_scerbova Dobry den 🙂 Tento termín mám prozatím volný. Moje webové stránky jsou www.stanislavatylmanova.cz nebo fb www.facebook.com/SPphotography.cz Jezdím po celé ČR 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám prozatím volný. Pokud Vás zaujme moje tvorba, moc rád nafotím Váš svatební den. Více informací a kompletní ceník naleznete na mých stránkách. Bude mi ctí zachytit Váš svatební příběh 🖤 • • •
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?