Menu Forum

Sháníme fotografa - 29. června 2013 v Kroměříži

10. čer 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
dandy0306
Registrovala se 31. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Veseli nad Moravou, Region Hodonín.
  • Svatba byla 29. června 2013
    Kromeriz
fotoportrét
fotoportrét
dandy0306
Registrovala se 31. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Veseli nad Moravou, Region Hodonín.
  • Svatba byla 29. června 2013
    Kromeriz
 Ahoj všichni, bohužel nám odřekl fotograf. Svatba bude v Kroměříži v sobotu 29. června ve 13hod. Nabídne někdo své služby? Cena? Předem děkuji.
17. kvě 2013 ve 13:47  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
michaloskrkanyphotography
Michal Oškrkaný Photography
Michal Oškrkaný PRO

Foto a video - Region Praha
1
fotoportrét
fotoportrét
michaloskrkanyphotography
Michal Oškrkaný Photography
Michal Oškrkaný PRO

Foto a video - Region Praha
1
 Dobrý den,
mám přechodné bydliště v Drahlově kousek od Dubu nad Moravou asi 20 od Kroměříže.Rád nabídnu své služby, prosím nahlédněte zde na můj profil či webové stránky nebo facebookový profil. V Kroměříži je krásná zahrada zámecká, kde by jistě fotky byly moc krásné.
Cena je dle dohody jak nároční sami budete a jak dlouho si budete přát využít mé služby.
Děkuji
S pozdravem Michal Oškrkaný
17. kvě 2013 ve 21:37  •  www.fotooskrkany.com,  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

Foto a video - Region Brno
16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

Dobrý den, tento termín mám volný, pokud by se Vám moje práce líbily, dejte vědět a pošlu Vám cenovou nabídku, děkuji. Hezký víkend! emoticon
17. kvě 2013 ve 22:55  •  www.nejmil.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maa
Martina Zapletalová - FOTOGRAFIE
PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
13
fotoportrét
fotoportrét
maa
Martina Zapletalová - FOTOGRAFIE
PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
13
 Dobrý den, taky mám volno, jsem z UH, ceníček a fotky najdete na webu emoticon
mějte krásný den
22. kvě 2013 v 09:33  •  Svatba byla v červnu 2006  •  www.martinazapletalova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marson (40 r.)
Marson - Wedding Photography Studio
Jindřich Mařa PRO

Foto a video - Region Přerov
12
fotoportrét
fotoportrét
marson (40 r.)
Marson - Wedding Photography Studio
Jindřich Mařa PRO

Foto a video - Region Přerov
12
 Pěkný den přeji slečno emoticon Tuto sobotu 29.června mám taky ještě volnou.. Mrkněte a "třeba" se sejdem.. V každém případě Gratuluju a držím palečky emoticon
22. kvě 2013 v 11:24  •  www.marson.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsindela
Petr Šindela - fotograf
Petr Šindela PRO

Foto a video - Region Olomouc
12

“Volné Sobotní termíny pro rok 2013 jsou následující: 28.9., říjen, listopad, prosinec volný.”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
petrsindela
Petr Šindela - fotograf
Petr Šindela PRO

Foto a video - Region Olomouc
12

“Volné Sobotní termíny pro rok 2013 jsou následující: 28.9., říjen, listopad, prosinec volný.”
(Před 3 lety)

Termín mám zatím volný. Pro nevěsty z beremese mám nyní akční nabídku. Základní varianta (2 hodiny) je za 4990 Kč, střední varianta (5 hodin) je za 5990 Kč a nejvyšší varianta (9 hodin) je za 7490 Kč. Více info na webu. Těším se na případnou spolupráci emoticon
23. kvě 2013 v 09:52  •  www.petrsindela.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photoons (36 r.)
Photoons
PRO

Foto a video - Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
photoons (36 r.)
Photoons
PRO

Foto a video - Region Kroměříž
 Dobrý den, prohlédněte si mé stránky a budou-li se Vám fotografie líbit, kontaktujte mne prosím. Děkuji Stojaník
24. kvě 2013 ve 23:26  •  www.photoons.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stepanvlacil (34 r.)
Svatební fotografie Brno by Štěpán Vláčil
Štěpán Vláčil PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
stepanvlacil (34 r.)
Svatební fotografie Brno by Štěpán Vláčil
Štěpán Vláčil PRO

4
 Dobrý večer, Váš termín mám ještě k dispozici a Kroměříž od Brna není daleko. Aktuálně mám na termín 29.6.2013 slevu 40% na celodenní focení. Mrknete na fotky u mě na webu a v případě zájmu Vám rád zašlu ceník emailem.
Díky
Štěpán
10. čer 2013 ve 22:16  •  www.svatebni-fotografie-brno.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
13. čer 2013 v 17:32 • simpe