Sháníme fajn fotografa/ku na svatbu 10.10.2015

Krásný den všem, prosím našel by se fotograf s volným termínem na 10.10.2015? Svatba se bude konat v Kroměříži a oslava v Morkovicích (cca 18 km od Kroměříže). Rádi bychom nechali zachytit přípravy, obřad, hostinu, krájení dortu, první tanec + samozřejmě fotografie novomanželů a rodinky. Prosím ozvěte se, kdyby měl volnou kapacitu, zájem a chuť jít do toho s námi na podzim :-) Lenka a Tom
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, nabídku zasílám zprávou.. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, toto krásné datum mám ještě volné, takže pokud se má tvorba bude líbit a ceník bude odpovídat Vašim představám, rád budu Vaším svatebním fotografem ;-) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a moc rád vám nafotím Váš nejdůležitější den. Na mých webových stránkách naleznete více informací a ceník. Aleš
Odpovědět
Zkuste Toma Kolibu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, není problém do Kroměříže dojet. Mou předností je příjemné a tiché vystupování (můžete si ověřit na recenzích zde na beremese), nerušení u obřadu a oslavy, v případě novomanželského fotografování se snažím o přirozenost, bezprostřednost a tvůrčí nápady. Do soukromé zprávy Vám posílám cenovou nabídku, kdyby Vás něco zajímalo, ozvěte se :-) Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a budu rád, podíváte-li se na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré odpoledne, Vámi poptávaný termín mám také volný Zaslal jsem Vám zprávu Krásný víkend Tomáš Javůrek
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, také mám volno :-) Budu ráda, když se ozvete :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký dobrý den, mám také Váš termín zatím volný, kdyby jste měli zájem ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, jsem přímo z Kroměříže :) takže to tady moc dobře, znám, termín mám ještě volný. Klidně mrkněte na web nebo FB, který je uvedený na kartě. Dozvíte se tam vše potřebné - ukázky ze svateb, ceníky a popisy svatebních fotobalíčků. Budu se těšit :) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Podívejte se prosím i na moje webové stránky a pokud by se Vám moje práce líbila tak mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den Leni, také mám volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a na podzim se moc těším, budu rád když mrknete na můj profil a stránky :) budu tou dobou ve třeťáku ve Zlíně, takže budete mít cestovné zdarma :) Mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Bude mi ctí zvěčnit váš velký den :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud budete mít chuť, tak koukněte nu náš profil. Na stránkách si pak můžete nacenit svatbu ihned a dle vašich představ, využijte klidně naší svatební kalkulačky. Na tento termín máme také slevu 10% na práci. Hezký den a šťastnou ruku při výběru.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?