Menu Forum

Sháníme fajn fotografa/ku na svatbu 10.10.2015

17. srp 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
lenulkahanka
Registrovala se 31. července 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Kroměříž.
fotoportrét
fotoportrét
lenulkahanka
Registrovala se 31. července 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Kroměříž.
 Krásný den všem,

prosím našel by se fotograf s volným termínem na 10.10.2015? Svatba se bude konat v Kroměříži a oslava v Morkovicích (cca 18 km od Kroměříže). Rádi bychom nechali zachytit přípravy, obřad, hostinu, krájení dortu, první tanec + samozřejmě fotografie novomanželů a rodinky. Prosím ozvěte se, kdyby měl volnou kapacitu, zájem a chuť jít do toho s námi na podzim emoticon

Lenka a Tom
31. črc 2015 ve 13:11  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám volný, není problém do Kroměříže dojet. Mou předností je příjemné a tiché vystupování (můžete si ověřit na recenzích zde na beremese), nerušení u obřadu a oslavy, v případě novomanželského fotografování se snažím o přirozenost, bezprostřednost a tvůrčí nápady.
Do soukromé zprávy Vám posílám cenovou nabídku, kdyby Vás něco zajímalo, ozvěte se emoticon

Mariana Ryšavá
31. črc 2015 ve 14:18  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
11. srp 2015 ve 13:29 • petramala
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný, nabídku zasílám zprávou..
Přeji pěkný den, Soňa Goldová
31. črc 2015 ve 13:25  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Ahoj,

toto krásné datum mám ještě volné, takže pokud se má tvorba bude líbit a ceník bude odpovídat Vašim představám, rád budu Vaším svatebním fotografem emoticon
Lukáš
31. črc 2015 ve 13:50  •  www.dvakratano.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alesnahly
Svatební a portrétní fotograf
Aleš Náhlý PRO

Foto a video - Region Praha
1
fotoportrét
fotoportrét
alesnahly
Svatební a portrétní fotograf
Aleš Náhlý PRO

1
 Dobrý den,

tento termín mám volný a moc rád vám nafotím Váš nejdůležitější den.

Na mých webových stránkách naleznete více informací a ceník.

Aleš
31. črc 2015 ve 13:54  •  www.alesnahly.blogspot.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lalkaamichal
26
Registrovala se 3. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 388 příspěvků. Má 8 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lalkaamichal
26
Registrovala se 3. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 388 příspěvků. Má 8 přátel.
 Zkuste Toma Kolibu emoticon
31. črc 2015 ve 13:57  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
31. črc 2015 ve 14:13  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
 Dobrý den, Váš termín mám volný a budu rád, podíváte-li se na mé svatební portfolio.
31. črc 2015 ve 14:36  •  www.matousbarta.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomasjavurek (27 r.)
Tomáš Javůrek
Tomáš Javůrek PRO

Foto a video - Region Olomouc

“Dobrý den, momentálně nabízím poslední volnou červnovou sobotu a to 4. 6. 2016 nevěsta přesunula termín na srpen :) V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat S přáním hezkého dne Tomáš Javůrek”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
tomasjavurek (27 r.)
Tomáš Javůrek
Tomáš Javůrek PRO

“Dobrý den, momentálně nabízím poslední volnou červnovou sobotu a to 4. 6. 2016 nevěsta přesunula termín na srpen :) V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat S přáním hezkého dne Tomáš Javůrek”
(Před 10 měsíci)

Dobré odpoledne,

Vámi poptávaný termín mám také volný

Zaslal jsem Vám zprávu

Krásný víkend

Tomáš Javůrek
31. črc 2015 ve 14:44  •  www.tomasjavurek.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trbolova
Petra Trbolová
Petra Pillerová Trbolová PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
18
fotoportrét
fotoportrét
trbolova
Petra Trbolová
Petra Pillerová Trbolová PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
18
 Leni, také mám volno emoticon Budu ráda, když se ozvete emoticon Petra
31. črc 2015 v 15:31  •  www.petratrbolova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Tábor
5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Tábor
5
 Hezký dobrý den,

mám také Váš termín zatím volný, kdyby jste měli zájem ;)

Přeji hezký den

Vratislav Jenšík
31. črc 2015 v 17:16  •  www.vjfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Zdravím,

jsem přímo z Kroměříže emoticon takže to tady moc dobře, znám, termín mám ještě volný. Klidně mrkněte na web nebo FB, který je uvedený na kartě. Dozvíte se tam vše potřebné - ukázky ze svateb, ceníky a popisy svatebních fotobalíčků.

Budu se těšit emoticon

Lukáš
31. črc 2015 v 18:53  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé)

Krásný den Mikuláš Křepelka
2. srp 2015 v 10:01  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
 Dobrý den, termín mám volný. Podívejte se prosím i na moje webové stránky a pokud by se Vám moje práce líbila tak mne neváhejte kontaktovat.
4. srp 2015 ve 20:04  •  www.oakphotography.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

Dobrý den Leni, také mám volno emoticon
11. srp 2015 ve 13:51  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (25 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

9

“Tři boží svatby komplet na mých nových stránkách! http://www.noxphoto.cz/ Podívejte se a rezervujte si termín co nejdřív, začlo se mi to minulej týden nějak plnit :D”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (25 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

9

“Tři boží svatby komplet na mých nových stránkách! http://www.noxphoto.cz/ Podívejte se a rezervujte si termín co nejdřív, začlo se mi to minulej týden nějak plnit :D”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den,

termín mám volný a na podzim se moc těším, budu rád když mrknete na můj profil a stránky emoticon budu tou dobou ve třeťáku ve Zlíně, takže budete mít cestovné zdarma emoticon

Mějte se krásně, Petr
11. srp 2015 ve 14:04  •  www.noxphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oldrichhrb (26 r.)
Oldřich Hrb - svatební fotograf
Oldřich Hrb PRO

Foto a video - Region Znojmo
3

“Volné termíny 12. a 19. září :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
oldrichhrb (26 r.)
Oldřich Hrb - svatební fotograf
Oldřich Hrb PRO

Foto a video - Region Znojmo
3

“Volné termíny 12. a 19. září :)”
(Před 1 rokem)

Bude mi ctí zvěčnit váš velký den emoticon
11. srp 2015 ve 14:30  •  www.oldrichhrb.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
11. srp 2015 ve 23:21 • rpphotography
fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (39 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

2

“Neostré a ostré snímky - Proč může mít profík mnohem větší "starosti" s ostrou fotkou, než když si doma fotíte mobilem? Souvisí to s velikostí snímače (tj. políčkem, které zaznamenává obraz). U mobilu je miniaturní a ostré je v podstatě vše, snímek ale často nemá takovou atmosféru a samozřejmě nemůže mít takovou kvalitu. Narozdíl od toho je zrcadlovka se snímačem”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (39 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

2

“Neostré a ostré snímky - Proč může mít profík mnohem větší "starosti" s ostrou fotkou, než když si doma fotíte mobilem? Souvisí to s velikostí snímače (tj. políčkem, které zaznamenává obraz). U mobilu je miniaturní a ostré je v podstatě vše, snímek ale často nemá takovou atmosféru a samozřejmě nemůže mít takovou kvalitu. Narozdíl od toho je zrcadlovka se snímačem”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den, pokud budete mít chuť, tak koukněte nu náš profil. Na stránkách si pak můžete nacenit svatbu ihned a dle vašich představ, využijte klidně naší svatební kalkulačky. Na tento termín máme také slevu 10% na práci. Hezký den a šťastnou ruku při výběru.
17. srp 2015 ve 14:33  •  www.svatebni-fotos.cz  •  To se mi líbí