Sháním volného fotografa na svatbu 10.8.2013, Brno

Scháním volného fotografa na 10.8.2013 okres Brno-venkov (Tišnov).Předem děkuji za každou nabídku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás. Na tento termín mám již plno, ale dovolím si poslat odkaz na mé kolegy, jejichž práci znám a mám rád: http://www.beremese.cz/katalog/firma/... (Brno) http://www.beremese.cz/katalog/firma/... (Hodonín/Brno) Nevím, zda mají volno, ale jistě je můžete zkusit kontaktovat. :) S pozdravem, Honza.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky.... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, u mě zatím volno, pokud by se Vám moje práce líbila, ozvěte se, sídlím kousek od Tišnova, mějte se hezky :).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Tento termín mám zatím volný a na měsíc Srpen mám vypsanou akci na maximálně vybavený svatební balíček. Mrkněte na mé stránky a pokud se vám mé fotky zalíbí, budu rád když si objednáte svatbu u mne :) Těším se na vás :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tento termín máme volný, mrkněte se na naše stránky. V případě nás neváhejte kontaktovat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rádi bychom Vám touto cestou nabídli i naše služby. Veškeré informace o našem fotografování ve dvojici.. naleznete na našich internetových stránkách, Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu doporučit buď mého otce - také Jiřího Slámu (Foto Sláma na Úvoze), nebo Radka Miču. To je výborný fotograf fotící pro světovou agenturu AFP. Nejraději bych řekl, že můžu doporučit sebe, ale mám bohužel plno:-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud ještě nemáte vyrané fotografa, dovolila bych si Vám nabídnout svoje služby. V případě zájmu mne proím kontaktujte. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ukázky mé práce + kontakt najdete na mém profilu PRO. Hezký den :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, také nabízím naše služby. Více na webu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovolím si nabídnout svoji služby. Pokud budete mít zájem, ozvete se. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :-), tento termín mám ještě volný. Podívejte se na můj profil či webové stránky a v případě zájmu mne neváhejte kontaktovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím! :-) Když se Vám budou líbit mé fotky, můžeme se domluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
mohu doporučit paní Tůmovou z Pardubic je profesionální ve focení svateb a jiných akcí.... Já Vám mohu nabídnou videozáznam ve Full HD kvalitě, jsem oba z Pce. Jezdíme po celé republice....více info na našem webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den bez problémů termín volný pohybuju se mezi Olomoucí a Prahou tak Brno není problém a jistě najdem hezké lokace na focení portrétů. Prosím nahlédněte na mou práci v případě zájmu mne kontaktujte a rád proberu detaily a domluvíme se na ceně.¨ S pozdravem Michal Oškrkaný
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, prohlédněte si mé stránky a budou-li se Vám fotografie líbit, kontaktujte mne prosím. Děkuji Stojaník
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?