Menu Forum

Sháním svatebního fotografa, Nová Paka/Jičín, 14.6.2014

20. led 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
tmamn
Registrovala se 25. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele. Region Jičín.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tmamn
Registrovala se 25. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele. Region Jičín.
  • Neví, kdy bude svatba
 Sháním svatebního fotografa v okolí Nové Paky nebo Jičína na termín 14.6.2014. Máte nějaký tip? emoticon
12. led 2014 v 17:34  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

Krásný den, moc gratuluji ke svatbě. Ráda bych Vám nabídla naše služby. Svatební sezónu 2014 začínáme fotit ve dvou fotografkách. Navíc poskytujeme na tuto sezónu slevu 25%. Budeme moc rády, pokud si pro zachycení vašeho významného dne vyberete právě nás. Ukázku naší práce naleznete zde, případně na našich webovách stránkách či na Facebooku. Neváhejte nás kontaktovat.
Budeme se na Vás moc těšit!
12. led 2014 v 17:53  •  www.atelika.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
12. led 2014 ve 22:24 • edentera
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

Foto a video - Region Brno
4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

Dobrý den, pokud pomineme cestování, což je moje starost, rád se "zůčastním konkurzu" stím, že cenu si naladíme individuálně tak, aby to pro Vás bylo zajímavé a jak to může vypadat najdete na mém blogu. Mějte se fajn.
13. led 2014 ve 12:08  •  davidkorsa.blogspot.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, nabízím své služby svatebního fotografa. V Jičíně jsem vyrostl, je tam krásná krajina, spousta míst k focení emoticon
13. led 2014 v 15:30  •  www.photosnirer.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pkrcek (23 r.)
Fotograf Pavel Krček
Pavel Krček PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
pkrcek (23 r.)
Fotograf Pavel Krček
Pavel Krček PRO

4
 Dobrý den emoticon

Váš termín mám zatím stále volný. Jsem taktéž sice z větší dálky, ale rád se podívám do jiného kraje a na výsledné ceně by se to neměl nijak projevit emoticon

Budu rád, když se podíváte na mé fotografie a případně mi napíšete. emoticon
13. led 2014 v 16:59  •  pavelkrcek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den. Termín Vaší svatby se mi dnes nečekaně uvolnil, tudíž mohu opětovně na tento den nabídnout své služby. Pokud ještě nemáte vybraného fotografa, budu velmi rád, nahlédnete-li do mého svatebního portfolia. Odkaz je hned pod tímto textem. S pozdravem, Honza.
20. led 2014 ve 12:07  •  www.honzajezdik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

Foto a video - Region Praha
11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
rád bych Vám nabídl i své služby. Bude mi ctí, pokud navštívíte můj profil zde na Beremese, případně zavítáte na mé webové stránky (odkaz uveden níže), kde naleznete i orientační ceník. Dojíždím po celé ČR. Pokud by Vás mé fotografie zaujaly, na ceně dopravy bychom se jistě nějak domluvili.

Jakub Horák
20. led 2014 ve 12:17  •  www.vyfotme.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonrisa
Sonrisa Photography
Sonrisa PRO

2

“Nově aktualizován ceník: http://www.sonrisacz.com/p/cenik-svatby.html”
(Před 2 lety)

fotoportrét