Sháním svatebního fotografa na 14.6.2014, Hodonínsko

Scháním svatebního fotografa na 14. 6. 2014. Hodonínsko
Odpovědět
Profilova fotka
Zkuste Markéta Photography nebo Barboru Kušerovou. Obě jsou od Hodonína ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, Barborku Kučerovú máme na ten termín už my :) skus Jakuba Nahodila nebo Foto Fiamoli :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den. Jelikož mám 14. 6. již obsazeno, dovolím si doporučit velmi šikovného kolegu Martina Kopřivu: http://www.beremese.cz/catalog/vendor... - je přímo od Hodonína. Přeji šťastnou ruku při volbě toho pravého - fotografa/ky. :) honza
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám obsazeno, ale můžete zkusit Zdeňka Fiamoli - Kyjov, nebo nebo Petr Valla Hodonín... jejich práce je krásná ...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :-) Váš termín mám zatím stále volný, mrkněte na můj profil, případně stránky a budu rád, když mi napíšete. Věřím, že se domluvíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na můj profil, nebo webovky. Jsem z okolí Hodonína a termín mám volný. Pokud Vás moje práce zaujme, ráda svatbu nafotím. Přeji krásný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl i své služby. Budu rád, když navštívíte můj profil zde na Beremese, případně zavítáte na mé webové stránky (odkaz uveden níže), kde naleznete i orientační ceník. Dojíždím po celé ČR. Pokud by Vás mé fotografie zaujaly, na ceně dopravy bychom se jistě nějak domluvili. Jakub Horák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout své služby - viz profil zde, nebo web. Mějte se moc hezky Sonrisa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda za Vámi dojedu i do Hodonína!:-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahojky, mátě někdo zkušenost s Bohdanou Křepisnkou z Hodonína? díky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín se mi právě uvolnil, tak můžu i já nabídnout své služby. Můžete mrknout na moje stránky a v případě zájmu mě kontaktujte ;) Vašek
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?