Shanim svatebniho fotografa/ku na termin 5.9.2015?

Shanim fotografa/ku nebo i dva fotografy (jestlize nekdo foti ve dvojici) na nasi svatbu v zamku Cechtice u Vlasimi. Chceme nekoho na cely den, tj. od priprav az po vecerni party. Nechci moc klasicke strojene fotky, mam rada originalni a napadite fotografie a momentky, ktere zachyti atmosferu a celkovy den svatby. Muzete mi prosim zaslat cenovou nabidku do zprav. Jestlize muzete nekoho doporucit, budu rada za jakkekoliv info.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, pátého mám zatím volno :-). Ráda bych vám nabídla tvůrčí a netradiční fotografování svatby. Snažím se zachycovat i věci mimo hlavní děj, takové ty momenty plné emocí a tak. Do zprávy Vám pošlu ceník. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme v současnosti volný a rádi za Vámi dojedeme. Fotíme ve dvou fotografech a jsme schopni nabídnout i služby vizážistky na místě. Podívejte se prosím na naše internetové stránky, kde naleznete jak informace o nás, tak i ceník. Pokud Vás naše tvorba zaujme, tak se ozvěte a probereme Váš den podrobně. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
@lenzik Hezký den, termín Vaší svatby máme volný a Čechtice poměrně nedaleko, rádi k Vám tak tedy dorazíme. Fotíme vždy ve dvou, konkrétní hodiny práce nepočítáme a 250 upravených fotografií dodáváme již do 10 pracovních dní. :-) Do interní zprávy zasílám konkrétní nabídku a v každém případě přeji příjemné a pohodové přípravy svatby. Máte ještě dost času, takže vše v klidu stíháte... :-) Se srdečným pozdravem Pavlína, Manažerka Kachna Production
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby máme ještě volný :) dovolím si Vám tedy zaslat i interní zprávu. Budeme moc rádi, když se prozatím podíváte na naše webovky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, podrobnosti ke svatebním balíčkům a samozřejmě ceníky. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Máte zprávičku a přeji hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku máte ve zprávě.. S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také máme volný termín. Informace o cenách a obsazích svatebních balíčků najdete na našem facebooku a webu. Na facebooku najdete také naši aktuální tvorbu. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva je pro nás samozřejmostí. Pokud by se Vám naše fotky líbily, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Poslala jsem vám zprávičku. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Volno, mám s sebou skoro vždy asistentku, která také fotí. V případě zájmu mne kontaktujte.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. s pozdravem Petra Janová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji krásný den, váš termínek mám prozatím volný. Pokud vás má práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem M.Zaňková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete naší práci. Budeme rádi, když se ozvete. Hezký den. Zdeněk Krejcar - fotograf - AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lenzik Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Budu rád, pokud byste se podívala na můj profil. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, Váš termín mám ještě volný - budu ráda, když se podíváte i na mou práci (fotogalerie i ceník najdete na níže uvedením webu) + stejně tak galerie ze svateb i zde na profilu ( + reference klientů). Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, skúste nakuknúť na náš web či FB. Tiež milujeme momentky, originálne prostredia a zábery :-) V tom by sme si určite sadli a termín máme voľný :-) Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
píšu do zprávy ..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, určitě již máte spoustu krásných nabídek. I já bych ráda nabídla své služby, samozřejmostí je fotografická smlouva. Při včasném zamluvení termínu a zaplacení zálohy je možná sleva; při doporučení (a proběhlém focení) taktéž. Ke každé svatbě přistupuji individuálně, se snoubenci se setkávám a domlouváme detaily a možnosti. Je také možnost fotografií "na zkoušku" + fotografií v přírodě, městě či ateliéru - tyto fotografie se pak mohou promítat při hostině, je to velmi oblíbené. Nefotím jen digitálně, na svatby s sebou vozím i různá překvapení, která vždy novomanžele potěší a všichni se na chviku "zastaví" :-) Pokud Vás má nabídka zaujala, kontaktujte mne prosím zde na Beremese. Naleznete zde i odkaz na můj web, kde je přibližný ceník. (Celodenní focení za cca 6500,- , možnost i předsvatebního focení za 800,- // při rychlém zamluvení a zaplacení zálohy sleva 1000 Kč) Přeji Vám úspěšné přípravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Pokud mají novomanželé zájem i natáčíme. Více info do zprávy :-) Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici kvalitního fotografa s praxi. Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte. HUDBA_FOTO_DOPRAVA To vše jen unás Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslala jsem Vám nterní zprávu.
Odpovědět
Dobrý den, posílám nabídku do interní zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
doporučuji s vlastní zkušenosti Zezu foto......koukni na její blog na termíny....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku jsem vám zaslal na interní schránku.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?