Sháním last minutě fotografa a vizážistku na 18.7., Praha

Na jednoduchou svatbu pro 40 lidí kousek od Thomayerovy nemocnice v sobotu 18. července sháním fotografa a vizážistku. Obřad je venkovní od 11.30, pak oběd, zákusek s kafem a mezi třetí čtvrtou konec. Chtěla bych samostatné focení sebe a ženicha před obřadem, obřad a kousek hostiny, ale zůstat do konce není nutné. Od vizážistky potřebuju předtím vytvořit na hlavně parádní účes. Možno domluvit se i na líčení, ale účes je hlavní. Vlasy mám kousek pod lopatky, velmi jemné, ale husté. Jedná se jen o mě, žádné družičky apod.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, 18.7. mám poslední volný termín a k Thomayerovce to mám kousek pěšky :-) Veškeré info je na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
:-o @awenor Zdravím. Sobota 18.7. se mně hodí. Rád přijedu. Více v SZ. Patrik Schöber
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den 🙂 velice rád Vám svatbu nafotím. Posílám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
@awenor Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme. Více info posíláme do SZ. s pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 18. července mám volný a ráda vám svatbu nafotím. Více info najdete u mě na profilu :) Přeji hezký den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
@awenor Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, váš termín mám volný, budu moc ráda, pokud se podíváte ke mně na webové stránky www.hsphoto.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda Vám Vaši svatbu nafotím. 🙂 Pěkný den, Míša.
Odpovědět
Děkuji všem za nabídky 🙂 Už to studuju a určitě se s někým domluvím
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?