Sháním kameramana, DJ, šumpersko, 30.6.2018

Ahoj, poptávám kameramana, DJ, fotografa na svatbu. Termín 30.6.2018, lokalita: Šumpersko. Prosím o doporučení. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na termín 30.6. Vám můžeme nabídnout svatební foto i svatební video. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín máme zatím volný. Více informací najdete na webových stránkách ( ceník+ svatební balíčky). Na facebookových máme reference. Přeji krásný večer. S pozdravem Lenka Smrčková
Odpovědět
Profilova fotka
@punp Dobrý den, 30.6.2018 mám momentálně volný. Prosím podívejte se na můj profil / webové stránky, kde najdete více informací. V případě jakéhokoli dotazu mě neváhejte kontaktovat:) S přáním pěkného dne Martin Vlček
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím se jako fotograf.:) Více informací na webu či kartě. Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Vyžadujete profesionální přístup, kvalitu, praxi a zkušenosti? V tom případě Vám rádi nabídneme naše služby! V AZ-fotosluzby.eu se zaměřujeme na profesionální focení svateb a víme, že tento den musí být zachován se vším všudy! Nabízíme několik variant balíčků, mezi nimiž si určitě vyberete takový, který Vám bude vyhovovat. Pokud ne, můžete si sama dle vlastního uvážení a finančního rozpočtu díky balíčku Individual navolit služby na míru. Společně vykouzlíme ty nejkrásnější vzpomínky na Váš svatební den!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?