.Sháním fotografa za rozumnou cenu na termín 18.7.2015

Zdravím všechny! Sháním šikovného fotografa za rozumnou cenu na termín 18.7.2015 v Praze. Prosím pošlete mi své nabídky spolu s cenou a odkazem na Vaše fotografie sem nebo na email groggyk@seznam.cz. Moc děkuji! :) Adéla
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer, terminy na pristi sezonu mam zatim jeste pomerne volne. Moji praci najdete v odkazu pod textem.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, podrobnější info zasílám do zpráv. Mějte se moc hezky. :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete mrknout k nám na stránky nebo FB, termín je ještě volný. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, i já budu ráda, pokud vyšetříte chvilku na prohlédnutí mého webu. Vše podstatné včetně ceníku tam najdete :-) Přeji klidné plánování.... Web-odkaz dole pod textem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zprávu jsem odeslal. Jistě si vyberete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš termín mám zatím volný. Bude mi potěšením, pokud navštívíte mé stránky pod tímto příspěvkem a prohlédnete portfolio a ceník. Pokud by Vás zaujaly, jsem Vám k službám. S pozdravem a přáním krásné svatby Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, termíny na příští rok máme zatím volné. Budeme rádi, pokud se podíváte na naše internetové stránky, na kterých najdete kompletní prezentaci a také ceník. S pozdravem Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím a i já se připojuji s nabídkou a posílám vám jí interní poštou ;-) Hezké plánování, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu se nám ozvěte. Naši nabídku posílám interní poštou. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravíčko. Nakoukněte i ke mě. Pokud Vám stylem focení sednu, mám zatím tento termín volný. Díky Martin. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsem v případě zájmu k dispozici :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?