Menu Forum

Sháním fotografa z jižní Moravy na svatbu 7.9.2013

19. srp 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
cav
1
Registrovala se 2. září 2012 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
cav
1
Registrovala se 2. září 2012 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků. Má 10 přátel.
 Dobry den, shanim fotografa na 7.9.2013 tak na cca 2 hodiny foceni (obrad,skupinove foto, par fotek novomanzelu) v Nove Lhote, Vapenky. Rada bych ciste fotografie se smrncem za normalni cenuemoticon Dekuji
19. srp 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fotosarofinova (33 r.)
Foto Sarofinová
Hana Sarofinová PRO

Foto a video - Region Hodonín
5

“K dispozici pro Vás mám i svatební fotokoutek ( a nejen svatební )..... za ceny víc než příznivé na míru Vám, Vašim svatebčanům a Vaší svatbě..”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fotosarofinova (33 r.)
Foto Sarofinová
Hana Sarofinová PRO

5

“K dispozici pro Vás mám i svatební fotokoutek ( a nejen svatební )..... za ceny víc než příznivé na míru Vám, Vašim svatebčanům a Vaší svatbě..”
(Před 2 lety)

@cav Dobrý den, na 7.9. mám vypsaný last minute na poslední volný den v září. Takže cena by se Vám mohla líbit. Z původního ceníku 3500,- je to i s dopravou do Nove Lhoty za 2600,- Nebo kdyby byl zájem i o slide show, tak za 3000,- emoticon
Jinak cena není všechno emoticon , takže mrkněte na mé stránky, je tam pár ukázek i slide show, (bohužel jsou stránky zrovna v přestavbě) a když se bude líbit, tak jsem k dispozici. Jinak šťastnou ruku při výběru a hodně štěstí :o)))))
19. srp 2013 ve 22:56  •  www.foto-sarofinova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cav
1
fotoportrét
fotoportrét
cav
1
 Dobry den, moc dekuji za odezvu, podivam se. Ja vim, ze cena neni vsechno, proto jsem psala normalni cenuemoticon)) netusim, jak se ceny pohybuji, puvodne jsme fotografa neresiliemoticon Dekuji
19. srp 2013 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotosarofinova (33 r.)
Foto Sarofinová
Hana Sarofinová PRO

5

(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fotosarofinova (33 r.)
Foto Sarofinová
Hana Sarofinová PRO

5

(Před 2 lety)

@cav Já tím jen chtěla říct, že i když na ten termín mám slevu a je to levnější, neznamená to, že se Vám to bude líbit. emoticon Mám svůj styl a neumím z něho moc uhnout a vlastně ani nechci. Takže se to líbit nemusí a nakonec si třeba vyberete někoho mnohem dražšího, nebo pro Vás lepšího. Tak ještě jednu držím pěstičky at je svatba krásná a super jako byla pro mě ta moje. Mimochodem šatičky jsou fakt pěkný emoticon
19. srp 2013 ve 23:59  •  www.foto-sarofinova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí