Sháním fotografa z jižní Moravy na svatbu 7.9.2013

Dobry den, shanim fotografa na 7.9.2013 tak na cca 2 hodiny foceni (obrad,skupinove foto, par fotek novomanzelu) v Nove Lhote, Vapenky. Rada bych ciste fotografie se smrncem za normalni cenu:) Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@cav Dobrý den, na 7.9. mám vypsaný last minute na poslední volný den v září. Takže cena by se Vám mohla líbit. Z původního ceníku 3500,- je to i s dopravou do Nove Lhoty za 2600,- Nebo kdyby byl zájem i o slide show, tak za 3000,- :-) Jinak cena není všechno :-) , takže mrkněte na mé stránky, je tam pár ukázek i slide show, (bohužel jsou stránky zrovna v přestavbě) a když se bude líbit, tak jsem k dispozici. Jinak šťastnou ruku při výběru a hodně štěstí :o)))))
Odpovědět
Dobry den, moc dekuji za odezvu, podivam se. Ja vim, ze cena neni vsechno, proto jsem psala normalni cenu:))) netusim, jak se ceny pohybuji, puvodne jsme fotografa neresili:) Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@cav Já tím jen chtěla říct, že i když na ten termín mám slevu a je to levnější, neznamená to, že se Vám to bude líbit. :-) Mám svůj styl a neumím z něho moc uhnout a vlastně ani nechci. Takže se to líbit nemusí a nakonec si třeba vyberete někoho mnohem dražšího, nebo pro Vás lepšího. Tak ještě jednu držím pěstičky at je svatba krásná a super jako byla pro mě ta moje. Mimochodem šatičky jsou fakt pěkný :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?