Sháním fotografa pro svatbu 6.6.2015 blízko Kladna. Nevíte o někom?

Profilova fotka
Sháním už od ledna a zatím všude plno, už si nevím rady:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Vidíte, také mám termín volný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, všude ne :) my máme ještě volno. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávu. Prozatím se klidně mrkněte na naše webovky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit :) Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den přeji, mám ještě volno a na Kladně fotím celkem často. Budu ráda, když se ozvete :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 6.6. mám ještě volno. Ráda bych Vám nabídla tvůrčí přístup k fotografování Vašeho svatebního dne. Novomanželské fotografie vždy uzpusobuji fotografovanému páru, takže po konzultacích vybereme vhodné místo na focení a eventuelně i rekvizity, které si vyrábím sama a jsou vymyšlené na míru konkrétní fotografie. Posílám poslední foto jako příklad, byť není úplně svatební. V okolí Kladna (v Rakovníku) má manžel rodinu, takže byste nemusela hradit dopravu a minimálně při obřadu bychom mohli být dva. Pošlu Vám ještě do soukromé zprávy ceník. Hezký den, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 6.6. máme jeden z posledních volných termínů. Nejsme sice z Kladna, ale jezdíme po celé ČR, a pokud byste měli zájem, rádi přijedeme i za Vámi. Veškeré info o nás najdete zde na profilu nebo webu a FB. Mějte se krásně. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, já mám termín také zatím volný. Budu rád, pokud se ozvete. Daniel Dančevský.
Odpovědět
Profilova fotka
Termín mám prozatím volný...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám stále ještě volný, posílám Vám zprávičku. ;-) Petra
Odpovědět
Ahoj verziz, ja muz doporucit studio whitelifecz. Jsou moc sikovni. Fotili svatbu moji segre a ja si je objednala na svatbu na cervenec taky. Navic nam udelali paradni videooznameni:) muzes mrknout na youtube. https://youtu.be/OPzZbQdjJ38
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já mám zatím volno. Pokud se Vám líbí moje portfolio, rád budu na Vaší svatbě
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Také nabídnu své služby. Veškeré info na Webu. S pozdravem a přáním spousty štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne :) Váš Honza Jordán
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?