Sháním fotografa na termín 6.6.2015

Dobrý den, sháním fotografa na termín 6.6.2015 (svatba bude v Berounském kraji). Prosím poraďte mi, děkuji za všechny rady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. rád Vám nabídnu své služby. Ceník i další ukázky mé práce, naleznete na webu. S pozdravem René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám stále volný. Dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku. Budu moc rád, když se prozatím podíváte na webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, podrobný popis svatebních balíčků a ceníky. Budu se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, také bych ráda nabídla své služby. Snažím se svatby ztvárňovat tvůrčím způsobem, ráda si všímám momentů plných emocí i mimo hlavní děj. Do zprávy Vám za chvilku pošlu ceník. V ceně kteréhokoli balíčku je přesvatební konzultace, kde probíráme představy snoubenců o fotografiích a samozřejmostí je i smlouva.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den nabídku jsem Vám poslal SZ. Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, Váš termín mám ještě volný a tak posílám soukromou zprávičku. Mějte se moc hezky. :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, tento termín je prozatím neobsazen. Mohu vám nabídnout profesionální práci. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásíme volno a posíláme SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete naší práci. Budeme rádi, když se ozvete. Hezký den. Zdeněk Krejcar - fotograf - AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Budu rád, pokud se podíváte na moje portfolio buď zde nebo na mých webových stránkách. Děkuji. Daniel Dančevský Fcefoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Pokud se Vám bude naše práce líbit, neváhejte nás kontaktovat :) Ceník a další fotografie najdete na našem profilu. S pozdravem za DK PHOTO Klaudie Najmanová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, také se přidávám ;) Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, určitě již máte spoustu krásných nabídek. I já bych ráda nabídla své služby, samozřejmostí je fotografická smlouva. Při včasném zamluvení termínu a zaplacení zálohy je možná sleva; při doporučení (a proběhlém focení) taktéž. Ke každé svatbě přistupuji individuálně, se snoubenci se setkávám a domlouváme detaily a možnosti. Je také možnost fotografií "na zkoušku" + fotografií v přírodě, městě či ateliéru - tyto fotografie se pak mohou promítat při hostině, je to velmi oblíbené. Nefotím jen digitálně, na svatby s sebou vozím i různá překvapení, která vždy novomanžele potěší a všichni se na chviku "zastaví" :-) Pokud Vás má nabídka zaujala, kontaktujte mne prosím zde na Beremese. Naleznete zde i odkaz na můj web, kde je přibližný ceník. (Celodenní focení za cca 6500,- , možnost i předsvatebního focení za 800,- // při rychlém zamluvení a zaplacení zálohy sleva 1000 Kč) Přeji Vám úspěšné přípravy :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Opět uvolněný termín, ráda dojedu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?