Sháním fotografa na svatbu v Šumperku 27.5.2017

Dobrý den, poptávám fotografa na focení svatby v Šumperku dne 27.5.2017. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Valašského Meziříčí - do Šumperka kousek. Zatím nevím, co vše byste si od fotografa přáli, tak Vám nedovedu udělat konkrétní nabídku. Mrkněte na mé webové stránky, jsou tam ukázky práce, orientační ceník, reference a hlavně kontakty - napište mi, domluvíme se. S pozdravem Jan Dokoupil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu s nabídkou a budu rád, když si uděláte čas a navštívíte můj web. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Radi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl mé služby. Budu rád, když se podíváte na můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S úctou Vojtěch Podstavek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak se stačí ozvat. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Děkujeme všem za nabídky, už jsme si vybrali.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?