Sháním fotografa na svatbu v Mikulově-5.12.2015

Dobrý den, prosím byl by někdo volný na svatební focení 5.12 v Mikulově? Byla bych ráda za případnou nabídku s ceníkem do zpráv. Děkuji moc Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @acheska, poslal jsem zprávu. Zrovna tu lehce relaxuju u vaření :-D Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a jsem z blízkého okolí. Portfolio i orientační ceník najdete webu, reference zde na profilu. Pokud Vás práce zaujme, ozvěte se .-) Pěkný večer, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
@acheska Máte ji tam ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám také volný a nemám to daleko. Pošlu vám soukromou zprávičku. Klidně se zatím mrkněte na web, který je uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení, ceníky a svatební fotobalíčky. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, i my hlásíme volný termín a Mikulov je naše milovaná destinace :) Cenu focení bychom řešili individuálně, na zimní svatby poskytujeme slevu a cenu domlouváme dle požadavků snoubenců. Pokud by Vás naše práce zaujala (více na facebooku a webu), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám také Váš termín zatím volný. Nabídku zasílám do zpráv ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Tož já se taky hlásím do chumlu. Terminy pro tento rok -20% z ceniku na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zpráva zaslána S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád bych Vám nabídl své fotoslužby... ukázky mé práce včetně referencí buď tady v mém portfoliu, nebo na mém webu či facebooku. Děkuji, hezký den, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@acheska Dobrý den, rádi k Vám dojedeme. Děláme i video. Zkuste si prohlédnout naši práci. Neváhejte se ptát na cokoli. S pozdravem Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam volny a v Mikulove fotim casto. Mrknete na moji praci a v pripade zajmu mne kontaktujte! Hezky den, Dara
Odpovědět
Dobrý den, moc všem děkuji za zaslané nabídky a omlouvám se, že jsem na některé neodpověděla. Máme vybráno a věřím, že budeme spokojeni. :-) Ještě jednou moc děkujeme
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?