Sháním fotografa na svatbu 9.8.2014 v Poděbradech

Dobrý den, sháním fotografa a kameramana na 9.8.2014 na svatbu v Poděbradech... Fotografie si představuji, aby měly nápad:)...svatební video-stačil by nám klip-sestřih cca 10min podkreslený hudbou, též s nápadem:)... Mohu poprosit o nabídky? Ukázky + ceny? díky moc!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@anellim Jako kameramana jednoznačně doporučuji AFilm cz. Odkaz zde: http://www.beremese.cz/catalog/vendor... Co se týče fotografů, zkuste mrknout na Kateřinu Beránkovou. Nemá myslím aktuálně profil na beremese, ale jistě Vám ji najde kolega Google. Přeji šťastnou ruku při výběru. H.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Poskytujeme jak foto služby, tak i video. Více informací posílám ve vaší interní poště. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
@anellim Krásné odpoledne. :-) Nejprve VELKÁ GRATULACE k chystané svatbě! Ráda bych Vám nabídla své FOTOslužby. Váš termín mám prozatím volný. Pokud byste měla zájem, můžete se na některé mé práce (a také reference) podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Tam také najdete jednotlivé FOTObalíčky + ceník. Neváhejte mě zkontaktovat. Mějte se moc hezky, Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, blahopřeji ke svatbě. Budu rád, když se podíváte na můj profil a vyberete si fotografie s nápadem. Ceny jsou rozhodně dostupné. Hezký večer. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Napsala jsem vám interní meil interní poštou :-) Pěkný večer. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, váš termín je zatím volný. Mohu vám na všechny balíčky poskytnout slevu 20% nebo předsvatební fotografování zdarma.. Mile ráda zdokumentuji vaši svatbu. S pozdravem Petra Jansová - fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný, koukněte se na můj profil nebo facebook. :-) Pokud vás moje práce zaujme, budu ráda, když mě kontaktujete.. Krásný den. Jitka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, v tomto termínu máme ještě volno. Ukázky fotografií a nabídku najdete na našem webu, nebo zde v profilu. Hezký den, Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nakoukněte i ke mně na web či FB a v případě dotazů mne neváhejte kontaktovat :) Mějte se hezky Sonrisa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Pardubic, celý den fotím za 6000kč, nic dalšího neplatíte, výběr fotografií předávám na DVD do dvou týdnů. V případě vašeho zájmu doporučím i kameramana, více informací zašlu na požádání. Hezký den Tomáš Šnírer. Www.PhotoSnirer.cz
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný. Budu ráda když se kouknete na moje portfolio tady na beremese.cz či na můj web. V případě zájmu, mě neváhejte kontaktovat. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?