Menu Forum

Sháním fotografa na svatbu 9.8.2014 v Poděbradech

12. bře 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
anellim
3
Registrovala se 23. června 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
anellim
3
Registrovala se 23. června 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha - východ.
 Dobrý den,
sháním fotografa a kameramana na 9.8.2014 na svatbu v Poděbradech...
Fotografie si představuji, aby měly nápademoticon...svatební video-stačil by nám klip-sestřih cca 10min podkreslený hudbou, též s nápadememoticon...
Mohu poprosit o nabídky? Ukázky + ceny?
díky moc!!!
5. bře 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@anellim Jako kameramana jednoznačně doporučuji AFilm cz. Odkaz zde: http://www.beremese.cz/catalog/vendor/afilmcz/

Co se týče fotografů, zkuste mrknout na Kateřinu Beránkovou. Nemá myslím aktuálně profil na beremese, ale jistě Vám ji najde kolega Google.

Přeji šťastnou ruku při výběru.

H.
5. bře 2014 v 15:35  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 4 týdny)

Dobrý den, termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Poskytujeme jak foto služby, tak i video.
Více informací posílám ve vaší interní poště.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
5. bře 2014 v 17:06  •  www.4eyes.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

@anellim Krásné odpoledne. emoticon Nejprve VELKÁ GRATULACE k chystané svatbě! Ráda bych Vám nabídla své FOTOslužby. Váš termín mám prozatím volný. Pokud byste měla zájem, můžete se na některé mé práce (a také reference) podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Tam také najdete jednotlivé FOTObalíčky + ceník. Neváhejte mě zkontaktovat. Mějte se moc hezky, Petra emoticon
5. bře 2014 v 17:21  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
123fotime (41 r.)
SVATEBNÍ FOTOGRAF Pavel Libora
Pavel Libora, člen Asociace profesionálních fotografů ČR PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
123fotime (41 r.)
SVATEBNÍ FOTOGRAF Pavel Libora
Pavel Libora, člen Asociace profesionálních fotografů ČR PRO

5
 Dobrý den, blahopřeji ke svatbě. Budu rád, když se podíváte na můj profil a vyberete si fotografie s nápadem. Ceny jsou rozhodně dostupné. Hezký večer. Pavel
5. bře 2014 v 18:54  •  www.123fotime.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Dobrý den. Napsala jsem vám interní meil interní poštou emoticon Pěkný večer. Petra
5. bře 2014 v 19:19  •  www.atelier-petra.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Dobrý večer,
váš termín je zatím volný. Mohu vám na všechny balíčky poskytnout slevu 20% nebo předsvatební fotografování zdarma.. Mile ráda zdokumentuji vaši svatbu.
S pozdravem Petra Jansová - fotografka
5. bře 2014 ve 21:56  •  www.fotojansova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jseckova (31 r.)
Jitka Sečková - photography
Jitka Sečková PRO

2

“Ahoj holky (doufám, že můžu tykat), naskytla se mi možnost focení boudoiru v Liblicích (8.5.), skvěle se hodí i pro předsvatební boudoir. Mrkněte na můj facebook, mám tam i fotečku. Cenu a bližší info, pošlu do zprávy nebo mi písněte na jseckova@gmail.com. Jinak 11.5. již mám na boudoir plno, ale plánuji otevření ještě jednoho termínu 18.5. a to v Hradci”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
jseckova (31 r.)
Jitka Sečková - photography
Jitka Sečková PRO

2

“Ahoj holky (doufám, že můžu tykat), naskytla se mi možnost focení boudoiru v Liblicích (8.5.), skvěle se hodí i pro předsvatební boudoir. Mrkněte na můj facebook, mám tam i fotečku. Cenu a bližší info, pošlu do zprávy nebo mi písněte na jseckova@gmail.com. Jinak 11.5. již mám na boudoir plno, ale plánuji otevření ještě jednoho termínu 18.5. a to v Hradci”
(Před 2 lety)

Dobrý den, termín mám zatím volný, koukněte se na můj profil nebo facebook. emoticon Pokud vás moje práce zaujme, budu ráda, když mě kontaktujete..
Krásný den. Jitka
5. bře 2014 ve 22:24  •  www.facebook.com/jseckova  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty, ani odkazy na www na fotkách.”
5. bře 2014 ve 23:03 • vlcekjan
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím stejný příspěvek vícekrát za sebou. Na uživatele to pak působí až negativně. Díky moc za pochopení!”
6. bře 2014 v 00:26 • jirijura
fotoportrét
fotoportrét
hana_tuckova
fotoTučkovi - svatební fotografie
Aleš Tuček PRO

Foto a video - Region Praha - východ
4

“Hezký den, rádi bychom Vás pozvali na naše nové stránky www.fototuckovi.cz :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
hana_tuckova
fotoTučkovi - svatební fotografie
Aleš Tuček PRO

Foto a video - Region Praha - východ
4

“Hezký den, rádi bychom Vás pozvali na naše nové stránky www.fototuckovi.cz :-)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
v tomto termínu máme ještě volno. Ukázky fotografií a nabídku najdete na našem webu, nebo zde v profilu.
Hezký den,
Hanka
6. bře 2014 v 09:26  •  www.fototuckovi.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonrisa
Sonrisa Photography
Sonrisa PRO

2

“Nově aktualizován ceník: http://www.sonrisacz.com/p/cenik-svatby.html”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonrisa
Sonrisa Photography
Sonrisa PRO

2

“Nově aktualizován ceník: http://www.sonrisacz.com/p/cenik-svatby.html”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

nakoukněte i ke mně na web či FB a v případě dotazů mne neváhejte kontaktovat emoticon

Mějte se hezky

Sonrisa
6. bře 2014 v 10:15  •  www.sonrisacz.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den,

jsem z Pardubic, celý den fotím za 6000kč, nic dalšího neplatíte,
výběr fotografií předávám na DVD do dvou týdnů. V případě vašeho zájmu
doporučím i kameramana, více informací zašlu na požádání.

Hezký den Tomáš Šnírer.
Www.PhotoSnirer.cz
6. bře 2014 v 10:35  •  www.photosnirer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15

6. bře 2014 v 11:49  •  www.fotovlcek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

termín mám volný. Budu ráda když se kouknete na moje portfolio tady na beremese.cz či na můj web. V případě zájmu, mě neváhejte kontaktovat.

Hezký večer, ZeZu
6. bře 2014 ve 20:35  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval.
V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%.
Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit.

Hezký den, Martin Pokora
12. bře 2014 v 09:17  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí