Sháním fotografa na svatbu 6.9.2014 ve Vsetíně

Profilova fotka
Dobrý den, odpadl mi fotograf, proto sháním náhradu z okolí Vsetína na termín 6.9.2014 Děkuji Gabča
Odpovědět
Profilova fotka
@gabrielkaada Dobrý den, zkuste z Rožnova Ryszard Perzynski. Mohu vřele doporučit. Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabrielkaada Dobrý den, Váš termín se mi na druhou stranu uvolnil. Pokud se Vám zalíbí mé fotografie na webu, nebo tady na profilu, neváhejte mě kontaktovat. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky :)
Odpovědět
Dobrý den, i já vám mohu nabídnou své služby. Mou tvorbu si můžete prohlédnout na mém profilu zde, nebo na mém webu. Přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Jsem sice z Prahy, ale nemám problém kamkoliv dojet. V případě objednání balíčku Top, nebo Extreme z ceníku na mých stránkách, bych si neúčtoval cestovné. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak není problém se na čemkoliv domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
...a mě zas 6.9. odpadli svatebčani. Mám volno ;) Mrkněte se do galerie a pak si to případně všechno povíme/napíšeme. Mějte se fajn. David
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, moc se mi Vsetínsko líbilo, a termín mám zatím volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný a do Vsetína kousek. Víc z naší práce najdete na facebooku nebo webu. Ozvěte se! Filip a Linda
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?