Sháním fotografa na svatbu 31.8.2019, Teplice

Sháním fotografa na 31.8.2019. Ústecký kraj (Teplice). Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám bude líbit moje ukázka, ráda Vám nafotím svatbu. Portfolio a ceník naleznete na mém webu. Krásný den přeji. S pozdravem, Marcela Novotná
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, termín mám zatím volný a jestli zaujme má práce, rád se o focení postarám :-). Stačí napsat! Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
@witherspoon Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby pro váš velký den. Do zprávy Vám zasílám podrobnosti. Na mém webu pak naleznete další fotografie a informace. Děkuji, přeji hezký den. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj i ja mam volny termin a pro vice informaci jsem vam poslala zpravu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@witherspoon Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis., kratšie fotenie po dohode. Prajem pekný deň. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?