Sháním fotografa na svatbu 31.8.2013, Plzeň

Profilova fotka
Zdravím. Sháním fotografa, který má zkušenosti s focením svateb na 31.8. v Plzni a Rokycansku, který je ochoten nafotit ale všechny foto odevzdat k vlastní úpravě. Jsme fotografická rodina, máme vybavení a softwary na úpravu foto, kteru bychom si rádi udělali sami... Najde se?
Odpovědět
mám tetu a strýce, co jsou foto nadšenci, mají chalupu u Rokycan, tak se poptám jestli by měli zájem, fotili mi svatbu a užívali si to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den,pokud byste nikoho nesehnali,jsem k dispozici :) Budu ted fotit v cervnu dalsi svatby,tak uvidite dalsi praci.Hezky den
Odpovědět
Cauky, mela jsem fotografa Lukase, je z Plzne, myslim, ze byste se dohodli. Mam krasne fotky a byla jsem maximalne spokojena!!! http://www.lukasapetra.com/ Tak je zkus :))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, cena včetně dopravy a vyvolání fotek 5.900, pro Vás případně 500 kč last minute sleva, tedy 5.400,-
Odpovědět
Profilova fotka
Profi fotograf ví že od jiného profi fotografa Raw nedostane a upravovat jpg je nesmysl. Fotograf se vybírá podle jeho "rukopisu" a tím je jak samotné focení tak proces úprav. Pokud potřebujete někoho místo stativu s dálkovou spouští, tak na to stačí děda nebo synovec. Foťáků a vybavení předpokládám máte taky dost:-) Ale zpátky k otázce. Asi bych fotografa nenutil odevzdávat vše, ale pár fotek, co by se vám líbily, by poskytl v rawu/tifu, pokud by se vám jeho úprava nelíbila nebo jeho výbavení softwaru na úpravu foto by nebylo na vaší úrovni. Hodně štěstí s výběrem. Jirka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Pokud nikoho neseženete, koukněte prosím na mé stránky. Uvolnil se mi termín, takže já můžu! A pokud už fotografa máte, tak se koukněte na naše fotoknihy Mrosconi. Vypadají lépe a vydrží věky:) Díky
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?