Sháním fotografa na svatbu 28.6.2014 v Havířově

Ahoj, sháním nějakého šikovného fotografa, který by mohl nafotit svatbu na zámečku v Havířově dne 28.6.2014. Víte o někom? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@smudlato Dobrý den, ráda Vám nabídnu své služby svatební fotografky. Jezdím po celé Čr. Cena celodenního fotografování svatby je 6.000,- kč. Váš termín mám volný, budu ráda, pokud se podíváte na mou prezentaci, nebo navštívíte mé webové stránky. V případě zájmu, mě kontaktujte, budu se těšit. Najdete mě i na facebooku. Mějte se hezky. Fotofox
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vaši svatbu nafotíme. V jedné ceně jsme 2 fotografové, takže nám neunikne žádný moment Vašeho dne. Pro bližší informace o nás prosím navštivte naše stránky. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@smudlato Dobrý den, dovolím si doporučit fotografa Radima Sládka, je přímo z Havířova. :-) Přeji krásnou svatbu. Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nabídnu volný termín, podívejte se na můj profil, nebo webovky...
Odpovědět
Profilova fotka
Tedy ten seznam fotografů je celkem dlouhý, ale doporučím přirozeně sebe. Za sebe ručím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda si udělám výlet do Havířova na Váš velký den:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den rada Vam nabidnu i nase sluzby. Celodenni foceni 5.500 nebo ruzne balicky napr. Fotograf a kameraman celodenni ucast za 12.000. Preji pekny den
Odpovědět
Profilova fotka
@smudlato měli jsme topis.cz , byli jsme spokojeni a doporučuji :-) Na foto se můžete podívat ve fotoblogu nebo přímo na jejich stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky. Váš termín máme ještě volný ... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@smudlato Dobrý den, Váš termín se mi nedávno uvolnil. Pokud tedy ještě pořád shánite fotografa, nabízím své služby s 10% slevou, více fotografií (vč. ceníku) na mých stránkách. Přeji hezký den, Ján Senčák
Odpovědět
Dobrý den, i já mám tento termín volný. Mou tvorbu si můžete prohlédnout zde na mém profilu, nebo na mém webu. Přeji hezký den. R.D.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný, ukázky prací a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den. JJ
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Pokud vás moje práce zaujme, budu ráda, když mě kontaktujete. Mějte se krásně. Jitka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?