Menu Forum

Sháním fotografa na svatbu 28.6.2014 v Havířově

25. únor 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
smudlato
1
Registrovala se 6. října 2013 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků.
  • Svatba byla 28. června 2014
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
smudlato
1
Registrovala se 6. října 2013 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků.
  • Svatba byla 28. června 2014
    Region Karviná
 Ahoj, sháním nějakého šikovného fotografa, který by mohl nafotit svatbu na zámečku v Havířově dne 28.6.2014. Víte o někom? emoticon
13. únor 2014 ve 12:56  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fotofox
Foto Fox - Svatební fotografka
Foto Fox PRO

Foto a video - Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
fotofox
Foto Fox - Svatební fotografka
Foto Fox PRO

Foto a video - Region Kladno
 @smudlato Dobrý den, ráda Vám nabídnu své služby svatební fotografky. Jezdím po celé Čr.
Cena celodenního fotografování svatby je 6.000,- kč.
Váš termín mám volný, budu ráda, pokud se podíváte na mou prezentaci, nebo navštívíte mé webové stránky.
V případě zájmu, mě kontaktujte, budu se těšit.
Najdete mě i na facebooku.
Mějte se hezky.
Fotofox
13. únor 2014 v 18:37  •  www.fotofox.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
rádi Vaši svatbu nafotíme. V jedné ceně jsme 2 fotografové, takže nám neunikne žádný moment Vašeho dne.

Pro bližší informace o nás prosím navštivte naše stránky.

Děkuji
13. únor 2014 v 18:45  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@smudlato Dobrý den, dovolím si doporučit fotografa Radima Sládka, je přímo z Havířova. emoticon Přeji krásnou svatbu. Martin Lysek
13. únor 2014 v 19:04  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, ráda nabídnu volný termín, podívejte se na můj profil, nebo webovky...
13. únor 2014 v 19:07  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

Foto a video - Region Brno
4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

Foto a video - Region Brno
4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

Tedy ten seznam fotografů je celkem dlouhý, ale doporučím přirozeně sebe. Za sebe ručím emoticon
14. únor 2014 v 01:03  •  davidkorsa.blogspot.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

Foto a video - Region Praha
45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den, ráda si udělám výlet do Havířova na Váš velký denemoticon
14. únor 2014 v 08:21  •  www.khiria.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
studiovanesa
Studio Vanesa
Aneta Trávníčková PRO

PRO Shop: 64 inzerátů
10
fotoportrét
fotoportrét
studiovanesa
Studio Vanesa
Aneta Trávníčková PRO

PRO Shop: 64 inzerátů
10
 Dobry den rada Vam nabidnu i nase sluzby. Celodenni foceni 5.500 nebo ruzne balicky napr. Fotograf a kameraman celodenni ucast za 12.000. Preji pekny den
14. únor 2014 v 17:18  •  www.studio-vanesa.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radiz
21
Registrovala se 12. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 35 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
radiz
21
Registrovala se 12. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 35 přátel. Region Karviná.
 @smudlato měli jsme topis.cz , byli jsme spokojeni a doporučuji emoticon Na foto se můžete podívat ve fotoblogu nebo přímo na jejich stránkách.
14. únor 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky. Váš termín máme ještě volný ... emoticon
14. únor 2014 ve 21:43  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

@smudlato
Dobrý den, Váš termín se mi nedávno uvolnil. Pokud tedy ještě pořád shánite fotografa, nabízím své služby s 10% slevou, více fotografií (vč. ceníku) na mých stránkách. Přeji hezký den, Ján Senčák
19. únor 2014 ve 22:27  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rodo1991
RD photography
Roman Dobusch PRO

Foto a video - Region Zlín
2
fotoportrét
fotoportrét
rodo1991
RD photography
Roman Dobusch PRO

Foto a video - Region Zlín
2
 Dobrý den,

i já mám tento termín volný. Mou tvorbu si můžete prohlédnout zde na mém profilu, nebo na mém webu.

Přeji hezký den.

R.D.
24. únor 2014 v 08:22  •  dobuschroman.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirijura
Svatební fotograf Jiří Jura
Jiří Jura PRO

fotoportrét
fotoportrét
jirijura
Svatební fotograf Jiří Jura
Jiří Jura PRO

Dobrý den, tento termín mám ještě volný, ukázky prací a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den. JJ
25. únor 2014 v 10:28  •  www.jirijura.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jseckova (31 r.)
Jitka Sečková - photography
Jitka Sečková PRO

Foto a video - Region Pardubice
2

“Ahoj holky (doufám, že můžu tykat), naskytla se mi možnost focení boudoiru v Liblicích (8.5.), skvěle se hodí i pro předsvatební boudoir. Mrkněte na můj facebook, mám tam i fotečku. Cenu a bližší info, pošlu do zprávy nebo mi písněte na jseckova@gmail.com. Jinak 11.5. již mám na boudoir plno, ale plánuji otevření ještě jednoho termínu 18.5. a to v Hradci”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
jseckova (31 r.)
Jitka Sečková - photography
Jitka Sečková PRO

Foto a video - Region Pardubice
2

“Ahoj holky (doufám, že můžu tykat), naskytla se mi možnost focení boudoiru v Liblicích (8.5.), skvěle se hodí i pro předsvatební boudoir. Mrkněte na můj facebook, mám tam i fotečku. Cenu a bližší info, pošlu do zprávy nebo mi písněte na jseckova@gmail.com. Jinak 11.5. již mám na boudoir plno, ale plánuji otevření ještě jednoho termínu 18.5. a to v Hradci”
(Před 2 lety)

Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Pokud vás moje práce zaujme, budu ráda, když mě kontaktujete. Mějte se krásně.
Jitka
25. únor 2014 v 18:10  •  www.facebook.com/jseckova  • Odpověz  •  To se mi líbí