Sháním fotografa na svatbu 25.5.2019, Kocourov

Dobrý den, sháním fotografa na svatbu, která se bude konat 25.května v Kocourově,obec Třebenice. Celá svatba se bude konat na jednom místě, obřad venku na louce, posezení venku u penzionu. Místní znalost vítaná. Nejsme zdejší a rádi bychom novomanželské foto v okolní přírodě. Předem děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přeposlal jsem Vám svoji nabídku do zpráv. V každém případě se snažím udělat vše, aby zákazník byl s průběhem a s výsledkem maximálně spokojen. V případě zájmu naleznete moji práci na profilu BrandaArt a na mých stránkách. Přeji Vám hezký večer. S pozdravem Roman Branda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotografujeme:) Více informací posíláme do Sz. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš ​
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den a vše nejlepší v novém roce, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
@nikytkaa Dobrý den, Vámi vybraný termín mám stále volný, proto bych Vám ráda nabídla své služby. Konkrétní informace, ceníky a další fotografie naleznete na mém webu. V případě jakýchkoliv otázek mne neváhejte kontaktovat. Děkuji, přeji hezký den. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji pěkný den, velice ráda Vaši svatbu nafotím, v tomto termínu mám volno. Pokud by jste měli zájem, mrkněte na moje webové stránky pro více informací. Není problém se na čemkoliv domluvit. Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud hledáte kvalitního fotografa za rozumnou cenu, přijímám objednávky na svatební focení na rok 2019.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se připojím s nabídkou, veškeré info naleznete na mých webových stránkách,s přáním hezkého dne Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vám nabídnu volný termín. Varianty ceny mám volně k prostudování na webu. Kde najdete i další ukázky mých fotek.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Mé portfolio a ostatní informace najdete ma webu. Sice nejsem místní, ale na každou svatbu se připravuji a hledám místa na focení. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Nejsem sice ani z Kocourova ani z Třebenic, ale danou lokalitu budu v případě focení znát líp než místní! :) Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Všem fotografům děkuji za nabídky, moc jste mi pomohli. Fotografa jsem již vybrala. Ještě jednou děkuji. Přeji hezký den a mnoho úspěchů v novém roce.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?