Sháním fotografa na svatbu 25.4.2015, Sedlčany a okolí

Dobrý den,sháním fotografa na tento den..náš původní odřekl...děkuju za pomoc
Odpovědět
Profilova fotka
Mám zatím volno, koukněte se u mě na web a pokud by vyhovoval styl, můžeme se domluvit.
Odpovědět
Také Vám mohu nabídnout svoje služby. Na mém webu najdete referenční fotografie i ceník, pokud by Vám to vyhovovalo, ozvěte se a poskytnu Vám přístup ke galeriím z celého svatebního dne pro lepší představu. Pavla Bártová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer nabídku máte v poště. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, máme termín volný :-) Více práce naleznete na webu...S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, info jsem zaslal do zprávy...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, Váš termín mám ještě volný - budu ráda když se podíváte i na mou práci (fotogalerie i ceník najdete na níže uvedením webu) + stejně tak galerie ze svateb i zde na profilu ( + reference klientů). Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také máme volno :) veškeré informace - ceník, obsah fotobalíčků, termíny, fotky - najdete na našem facebooku a webu. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, máme voľno a radi by sme nahradili a určite Vás už druhýkrát nesklamali :-) Navyše na termíny do konca dubna máme 25 % zľavu z ceny celodenného balíčka. Našu prácu si môžete pozrieť na webe či FB. Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, určitě již máte spoustu krásných nabídek. I já bych ráda nabídla své služby, samozřejmostí je fotografická smlouva. Při včasném zamluvení termínu a zaplacení zálohy je možná sleva; při doporučení (a proběhlém focení) taktéž. Ke každé svatbě přistupuji individuálně, se snoubenci se setkávám a domlouváme detaily a možnosti. Je také možnost fotografií "na zkoušku" + fotografií v přírodě, městě či ateliéru - tyto fotografie se pak mohou promítat při hostině, je to velmi oblíbené. Nefotím jen digitálně, na svatby s sebou vozím i různá překvapení, která vždy novomanžele potěší a všichni se na chviku "zastaví" :-) Pokud Vás má nabídka zaujala, kontaktujte mne prosím zde na Beremese. Naleznete zde i odkaz na můj web, kde je přibližný ceník. (Celodenní focení za cca 6500,- , možnost i předsvatebního focení za 800,- // při rychlém zamluvení a zaplacení zálohy sleva 1000 Kč; standardní focení za 4500 Kč, jednoduché focení za cca 2000 Kč) Přeji Vám úspěšné přípravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín mám volný. Ceník najdete na webu. Hezký den přeji. Zd. Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, budu moc rád, když si prohlédnete i mojí prezentaci na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího zaujal můj styl, moc rád si s vámi domluvím nezávaznou předsvatební schůzku. K ní patří i předsvatební focení, které je zdarma a funguje jako takový tutoriálek, aby na svatbě odpadl prvotní ostych. V nabídce máme i výhodné balíčky foto + video (2 lidé). Mějte se moc pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den velmi rád bych Vám nabídl mé fotografické služby. Moji tvorbu a vše podstatné najdete u mě na webovkách. Hezký den Míra
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Sedlčany s okolím znám relativně dobře. Je to kousek od Prahy, tak bych si ani neúčtoval cestovné. Pokud vás má nabídka osloví, tak se určitě domluvíme. Přeji hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám nabídnu své služby. Ceník i další fotografie naleznete na mých stránkách. Hezký den René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín a profesionální práci. s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš dubnový termín máme stále ještě volný. Navíc na všechny dubnové termíny nabízíme slevu ve výši 25%. Dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku. Pokud se prozatím podíváte na naše webové stránky, tak budeme moc rádi. Najdete na nich veškeré důležité informace, ať už se jedná o ceníky, popisy jednotlivých svatebních balíčků, tak hlavně ukázky ze svatebního fotografování. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu. Přeji krásný den a díky za přízeň. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsem Vám také k dispozici ;) Vráťa :)
Odpovědět
Profilova fotka
sedlčany 20min cesty, volno a jsem Vám k službám:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den jak Vám psal pan Kamil Kubátko,tak já od něj vyhrála focení na celý den+ 1 tisíc na dekoraci od stoklasy.Nechtěla by jste to využít?Já už fotografa mám.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zatím volný termín.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?