Sháním fotografa na svatbu 2.8 2014 na Ostravici

Dobrý den sháním kvalitního a zkušeného fotografa s nápadem. Svatba se koná 2.8 na hotelu Sepetná na Ostravici.
Odpovědět
Profilova fotka
@verukubi Dobrý den. Termín 2. srpna mám prozatím volný. Budu rád, pokud navštívíte mé svatební portfolio (odkaz naleznete pod tímto textem), případně můj profil zde na beremese. V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem Honza
Odpovědět
aaa tak toto mě mrzí, velmi rád bych nabídl své služby, ale termín mám obsazen. Ostravice a Sepetná jsou srdcovka:) Přeji vydařenou svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
@verukubi Dobrý den, doporučil bych pány Jan Vlček či Ryszard Perzynski. Na Ostravici to oba nemají nejdále. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych nabídla volný termín... S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný i my se ženou a rádi Vám svatbu nafotíme. Detaily o nás naleznete na zdejším profilu, anebo našich internetových stránkách. Hezký den MarLin Photo
Odpovědět
Dobrý den, i já mám tento termín volný. Můžete si prohlédnout mé práce zde na profilu, nebo mém webu. Přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme jako poslední v srpnu volný. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se ;) Mějte pěkný den, Filip Matuška
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme také prozatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Děkujeme a přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno. Další je tah je na Vás. Mějte se fajn
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, moc ráda Vám budu k dispozici :-)
Odpovědět
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, můžete se podívat na mé stránky a ostatní záleží jen na Vás. Na Ostravici to mám kousek.Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. V případě objednání focení do konce dubna bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 10%. U těchto dvou nabídek bych si neúčtoval cestovné. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Článek se načítá
Doporučuju marlinphoto fotili nám (mám fotky v albu) a jsme velice spokojení s fotkama i se spoluprací.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín zatím máme s manželkou volný, fotíme celodenní svatby ve dvou a baví nás to. Mrkněte k nám na profil nebo webovky a v případě zájmu Vám budeme rádi k dispozici. Přejeme pěkný den. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?