Sháním fotografa na svatbu 16.5.2015, Brno

Dobrý den, sháníme s přítelem fotografa cca na půl dne ( příprava, obřad, foto po obřadu, oběd plus možná první tanec). Obřad máme na Zámečku v Líšni a hostinu kousek od Brna na koňském statku. Takže by jsme určitě chtěli i fotky s koníčkama ;-) Předem děkuji za odpovědi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme portfolio námi vyzkoušených brněnských fotografů. Ozvěte se mi do zpráv, probereme Vaše požadavky a představu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Info jem poslal zo zprávy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň Monika, Váš termín máme voľný a sme z Brna :-) Ak by sa Vám zapáčilo portfólio a svadobné galérie na našich stránkach či FB, neváhajte nás kontaktovať. Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme přímo z Brna a Váš termín máme volný. Dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku. Pokud se prozatím podíváte na naše webové stránky, tak budeme moc rádi. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobnosti, které se týkají svatebních fotobalíčků. Budeme se moc těšit. Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám prozatím volný. S koníkama samozřejmě není problém, fotit koně není úplně snadné, ale už jsem to dělala, krom toho jsem taky jezdívala na koni 8-) Jinak nabízím hlavně tvůrčí a reportážní přístup. Tvůrčí v tom, že nemám "šablony" na focení portrétu ženicha a nevěsty, každý pár řeším podle toho, jaký je, jak na mě působí nebo co jim sluší (nebo ve vašem případě, že máte rádi koně). A reportážní v tom smyslu, že si všímám i maličkostí, co se dějí mimo hlavní děj. Do soukromé zprávy Vám zašlu ceník. Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, bylo by mi potěšením dokumentovat vaši svatbu. s pozdravem fotografka |Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám volno, navštivte můj profil a web, pokud Vás styl zaujme, ozvěte se.. Dopravu do Brna neúčtuji. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den posílám nabídku. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, náš poslední volný květnový termín :) Jsme z Kroměříže, v Brně fotíme často, fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Více z naší tvorby a veškeré informace o focení, cenách apod. najdete na našem facebooku, příp. webu. Pokud se Vám bude naše práce líbit, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Do zprávy Vám posílám info
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Pokud je zájem novomanželů natáčíme i video. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek <3 Více info do zprávy :-) K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si i zprávu:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, také hlásím volný termín. Více práce naleznete na webu. S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Moni, pokud ještě nemáte vybráno, mohu i já nabídnout své služby. Více informací Vám posílám do zpráv ;) Pěkný den, Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsme se fotili s koníčkama a fotil nás http://www.tomasluka.cz/ komunikativní, ochotnej ....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?