Sháním fotografa na svatbu 15.8.2014 v Praze

Dobrý den, hledám kvalitního fotografa ideálně na celý den a k tomu kameramana do odpoledne. Poradíte, prosím? :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Podívejte se k nám na web, nabízíme naše služby :-) spolupracujeme s kameramanem p. Bajerem. Má zde profil. Pěkný večer. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, co všechno Vás může zajímat / potěšit z mojí nabídky Vám obšírně popovídám později, pokud se Vám bude líbit, co najdete v mé galerii. Mějte se fajn!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vám mohu nabídnout své služby. Budu rád, když nahlédnete na můj profil nebo webové stránky. V případě, že Vás moje práce zaujme, ozvěte se a domluvíme se. Váš termín mám zatím volný. Hezký den Jakub Horák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám nafotím vaši svatbu, nahlédněte a zdali se vám má práce líbí, u osobního kontaktu rád proberu podrobnosti. Kameraman není problém. Přeji krásný den Michal
Odpovědět
Profilova fotka
@veirunka Prvně gratulace k chystané svatbě! Mohu Vám nabídnout své foto služby. Pokud byste měla zájem, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se krásně, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Kvalitní fotograf na celý den... na to jsem ideální kandidát 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín také volný, budu moc ráda, když se podíváte na mou práci :) Hezký den, Eva :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín zatím u nás není obsazen. Budu moc rád když se podíváte i na naši prezentaci a cenovou nabídku. Vše naleznete na stránkách pod tímto příspěvkem. Mějte se hezky Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout naše služby. Jak foto, tak video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mužete se podívat i na naše stránky, nabízíme obojí a Váš termín máme ještě volný .... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se na náš profil zde nebo na naše webové stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Děkuji Zdeněk Krejcar za AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by Vám vyhovoval můj styl fotografování, budu potěšen zachytit i Vaši svatbu. V případě zájmu Vám rád zašlu ceník. S pozdravem, Petr
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Vás termín mám také stále volný, budu rád když zavítáte na moje webové stránky a pokud se Vám moje tvorba zalíbí tak mě kontaktujete. Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Jako kameraman se rád přihlásím :) ... a fotografa bych Vám doporučil Honzu Ježdíka: http://www.beremese.cz/catalog/vendor...
Odpovědět
Profilova fotka
Termín mám zatím volný :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@katesphotography Vážená "profi-fotografko" prosím dodržujte laskavě pravidla serveru Beremese.cz - PROFI fotograf je povinen si založit PROFI účet, aby mohl nabízet své služby a tento profil si zaplatit. Pročtěte si pravidla serveru. Děkuji.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Mé protfolio naleznete v odkaze níže.
Odpovědět
Profilova fotka
V daný termín mám také volno a rád bych Vám nabídl své služby. Pokud Vám bude líbit má tvorba, není nic jednoduššího než si mne zabookovat. Ostatní detaily si můžeme napsat nebo zavolat, Mějte se krásně a mnoho zdaru při výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vás budeme provázet vaším svatebním dnem. Zaměřujeme se jak na focení tak filmování. Více informací zasílám ve zprávě. Rovněž můžete navštívit naše stránky, kde uvidíte naši práci. Pěkný den přejí, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, toto je jeden z mých posledních volných termínů na srpen a ráda si nafotím svatbu ve svém domovském městě!:-) Pokud zaujmu, ozvěte se!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Prahy a tento termín mám volný. Nabízím své služby
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, páteční termíny nemáme tak zaplněné jako soboty, takže pokud by se Vám líbila naše práce, rádi za Vámi přijedeme. Působíme po celé České republice. Více fotek a prezentaci naší práce najdete na facebooku nebo webu. Ozvěte se ;) Mějte pěkný den, Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda vám nabídnu své služby. Celodenní focení - 2 Fotografové - 9 850,- Kč vč. DPH.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud stále hledáte, také mohu nabídnout své služby. Více na webu a FB. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat :) Sonrisa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vás oslovil, termín 15.8.2014 mám samozřejmě ještě stále volný. Budu moc potěšen, když se podíváte na mé fotografie. Pokud chcete vidět více mé práce rád se Vám budu věnovat osobně. Fotím po celé ČR. S pozdravem Jan Skrášek CREATIVELOVE
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také volný, pokud se vám moje práce líbí, ráda bych vám nabídla své služby. ;-) Krásný den. Jitka
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?