Sháním fotografa na svatbu 14. 6. 2014, najde se?

Focení celý den. Svatba s cca 100 lidmi. Poblíž Humpolce na Vysočině.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Mohu Vám nabídnout dopravu zdarma, případně i dva fotografy. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Vas termin mam zatim volny, rada dojedu. Mrknete ke me na profil nebo web, pokud Vas moje prace zaujme, nevahejte me kontaktovat ;-) Sany K.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 14.6. mám stále volný. Na požádání Vám ráda zašlu můj ceník. Krásný den, Katka Beránková
Odpovědět
Profilova fotka
Už se našel :D tento termín mám volný
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,svatbu o více než 100 lidí jsem fotil v Dřevčicích na statku u Prahy a myslím že se povedla :) Rád zjistím vaše představy a vypracuji ceník. S pozdravem Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě najde, v případě zájmu se mi ozvěte:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme ještě volný. Ukázkové fotografie a další informace najdete na našich stránkách. Pokud se Vám naše práce bude líbit, určitě se ozvěte. Hanka T.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, právě mi nevěsta ze zdravotních důvodů zrušila svatbu, takže termín mám volný. Pokud budete mít zájem, mrkněte na moje stránky a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat, o termín je velký zájem. Pěkný večer! ;) Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Jsem sice z Prahy, ale nemám problém kamkoliv dojet. V případě objednání balíčku Top, nebo Extreme z ceníku na mých stránkách, bych si neúčtoval cestovné. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak není problém se na čemkoliv domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na můj profil, pokud Vás zaujmou fotografie, ráda Vám nafotím svatbu. Za celodenní focení bych chtěla 7000kč.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?