Sháním fotografa na svatbu 13.7.2013, Sedlčany a okolí

Dobrý den,sháním fotografa na tento den..náš původní odřekl...děkuju za pomoc
Odpovědět
Profilova fotka
@petapetruska Dobrý den. Podívejte se na mé stránky. Termín mám zatím volný. Pavel
Odpovědět
@paveldufek Dobry den,dekuji za nabidku..ale radi bychom se vesli do max 6000 od cca 8 hod do cca 17 hod..na tuto cenu se s Vami asi nedostanem ,ze?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Více info v profilu nebo na webu. Hezký den, Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
@petapetruska Za sebe vřele doporučuji Radka Foučka, ale nevím, jestli bude mít ještě volno na tvůj termín. Každopádně dělá nádherné fotky, je to super člověk s výbornými nápady, umí pracovat i s ženichy, kteří nesnáší focení... :-D ;-) A za dobrou cenu! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám rád nabídl své služby. Budu rád, když se ozvete, doprava zdarma:-) s pozdravem Richard
Odpovědět
Profilova fotka
@vanilka90 @petapetruska Přidávám se k vanilka90, už se fotek od něj nemůžu dočkat :-) Uchvátily mě na první pohled...
Odpovědět
Profilova fotka
tento termín se nám uvolnil, budeme rádi, když se podíváte na naše stránky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den Vam preji, termin 13.9 se mi uvolnil po rocni blokaci pred 2 dny. Pokud by jste mela zajem o nase sluzby, budeme radi :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se prosím i na naši prezentaci. Věřím že se Vám zalíbí a budu se těšit na spolupráci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvolnil se mi termín. Mrkněte prosím na moji webovou prezentaci..Hezký den. Michala
Odpovědět
Zkus oslovit tyto - http://www.mydva.net - mám je rezervované na naši svatbu v říjnu a jsou pro mě jedničky! Za 7 hodin focení 6.500 Kč
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den,termín mám volný, zda se má práce líbí prosím kontaktujte mne a můžeme se domluvit na detailech. Děkuji Michal
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?