Sháním fotografa na svatbu 10.10.2020 v Prostějově

Dobrý den, sháním fotografa na malou rodinnou svatbu. Jednalo by se o obřad v 13:00, portrétové a skupinové fotografování, cca 2-3 hodiny. Jedná se o malou svatbu do deseti lidí na radnici v Prostějově. Děkuji za případné nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @jita_vancurova, blahopřeji k plánované svatbě. Prosím podívejte se na můj web. Když Vás zaujme moje práce, rád vám nafotím svatební den. Stačí se ozvat. S pozdravem Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v nabídce mám i tento typ focení. Jsem z Olomouce, takže to mám kousek. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@jita_vancurova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
@jita_vancurova Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?