Sháním fotografa na svatbu 10.10.2020 v Prostějově

6 hod40

Dobrý den, sháním fotografa na malou rodinnou svatbu. Jednalo by se o obřad v 13:00, portrétové a skupinové fotografování, cca 2-3 hodiny. Jedná se o malou svatbu do deseti lidí na radnici v Prostějově. Děkuji za případné nabídky.

• Dobrý den @jita_vancurova , blahopřeji k plánované svatbě. Prosím podívejte se na můj web. Když Vás zaujme moje práce, rád vám nafotím svatební den. Stačí se ozvat. S pozdravem Martin

• Dobrý den, v nabídce mám i tento typ focení. Jsem z Olomouce, takže to mám kousek. 🙂

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Sponzor fóra
  • @jita_vancurova
    Dobrý den,
    moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
    Přeji pěkný den
    fotograf Martin Máslo - fotomaslo

• @jita_vancurova

Dobrý den slečno,
    moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno.
    Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení.
    Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den.

Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí

Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Fotografie je mým velkým koníčkem. Když fotím tak jsem šťastný.
    Ahoj! Jsme Pavlína a Marek. Fotíme a natáčíme svatby takové, jaké jsou. Nenutíme lidi do křečovitých póz a hlavně chceme, abyste si všechno užili! 🙂
    Fotím osobitým stylem, který vystihuje pravé emoce, atmosféru a jedinečné okamžiky.