Sháním fotografa na 8.8.2015 do Žatce (Lounsko)

Najde se fotograf, který by měl volný termín na focení svatby, která se uskuteční v Žatci 8. srpna 2015 v děkanském chrámu. Mám zájem o celodenní focení (připrava, svatební obřad a hostina). Díky za nabídky. Bára Zemanová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout své služby. Termín 08. srpna 2015 mám zatím neobsazen. Jsem z Prahy a tak to do Žatce není tak daleko. Orientační ceník, včetně ukázek práce naleznete na mých webových stránkách. V případě zájmu budu rád, když mne oslovíte na mé emailové schránce s bližšími podrobnostmi. Hezký večer Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám v tuto chvíli zatím volný. Více fotografií naleznete na mém profilu. Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv. Přeji hezký den, Nikola
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím také stále neobsazen. Moji tvorbu a vše podstatné naleznete u mě na webových stránkách. V případě zájmu či dotazů mě kontaktujte. Míra
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím své báječné služby 100% spolehlivého fotografa. Jako bonus pro klienty mám za super cenu vlastní fotokoutek s fotobudkou pro automatické fotografování selfies svatebních hostů s okamžitým tiskem fotografií, něco ála Smilebox/Fotonaut :-) Více v mém profilu a na webu. ***
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. I já Vám nabídnu své služby. Veškeré info na Webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme volný, budeme proto rádi, pokud se podíváte na naše internetové stránky, kde naleznete veškeré informace.
Odpovědět
Profilova fotka
Původem jsem z Mostu a okolí žatce znám:-) Ráda dojedu!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Báro z celé svatební sezóny mám už jen dva volné termíny. Preferuji celodenní focení. Rád nabídnu své služby. Jsem z Prahy, je to od Vás kousek. Informace zašlu do SZ. S přáním krásného dne Karel Vojkovský
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?