Sháním fotografa na 4.9.2015 za rozumnou cenu, Středočeský kraj okolí Mladá Boleslav, Kněžmost?

Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný... s pozdravem Petra Jansová fotograffka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda přijedu, jestli se Vám bude moje tvorba líbit. Ceník odesílám do SZ. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám také volný. Pokud hledáte osobní - přátelský přístup a profesionální servis i fotografie, ráda Vám svatbu nafotím. Pavlína
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, ráda Vám nabídnu naše služby. Jsme dvě mladé fotografky z Mladé Boleslavi. Svatby fotíme vždy ve dvou, zajistí se tím fotografie z více úhlů pohledu. Pokud Vás naše práce zaujme, neváhejte nás kontaktovat a domluvíme se na osobní schůzce. Ceník naleznete u nás v profilu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám termín volný. ;-) Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme prozatím ještě volný. Dovolím si Vám napsat interní zprávičku. Budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a důležité informace, které se týkají svatebního focení. Budeme se těšit. Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám bude naše práce líbit, rádi přijedeme :) David a Klaudie
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám Váš termín zatím volný, kdyby byl zájem ;) Vráťa:)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, posílám interní zprávičku. Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, Vámi uvedený termín mám zatím stále volný... Více na webu. Hezký večer, Robin :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín svatebního dne máme volný, pokud se vám naše tvorba bude líbit, rádi váš den "D" zdokumentujeme. Působíme v Mladé Boleslavi a v České Lípě. Ceník na webu. Přejeme krásné dny Lenka a Radek Baštovi
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
nevim, jestli se vejdu do definice rozumne ceny, ale jsem vam k sluzbam:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude moje práce líbit, tak se určitě domluvíme. Cestovné bych si neúčtoval. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Vámi uvedený termínek máme volný, do zprávy Vám zasílám nabídku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím mám v tomto termínu i se svým kameramanem volno. Pokud se Vám moje práce líbí, rád budu součástí Vaší svatby. Více fotek uvidíte na webu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?