Sháním fotografa na 4.6.2016 do Vletic (Krásná hora nad Vltavou) do 15 tis. za komplet celodenni f.

Prosím o nabídky svatebních fotografů, případně foto + video na 4.6.2016 do Vletic (Krásná Hora nad Vltavou). Cena do 15 tis. Kč za kompletni celodenni foceni. Děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rády bychom Vám nabídly naše fotografické služby. Jsme dvě fotografky z jižních Čech a Váš termín máme zatím stále volný. Pokud se nekryje termín s další svatbou máte druhou fotografku v ceně. Cenově bychom se i s cestou vešly do Vašeho rozpočtu. Dále můžeme nabídnout oblíbený fotokoutek. Více informací a fotografií naleznete na našich stránkách. Pokud Vás naše tvorba zaujme, budeme rády když nás kontaktujete a vše probereme osobně. Hezký den Bára & Nela (FOTOFACE)
Odpovědět
Profilova fotka
@anickaavasik Máte zprávičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer nevěsto, mohu nabídnout volný termín.S pozdravem Petra Jansová - svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, termín máme zatím volný. Jsme dvě fotografky z Mladé Boleslavi. Ukázky práce naleznete na našich stránkách. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád Vám také nabídnu své služby ;) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, hlásím volný termín. Pokud by Vás zaujala moje práce (více na našem FB a webu), ozvěte se! Filip
Odpovědět
Profilova fotka
@anickaavasik Dobrý den, děláme kompletní služby, foto a video a rádi Vám natočíme a zpracujeme Váš velký den, info posílám do Vaší pošty. zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud vás osloví moje fotografie, což je to nejpodstatnější, mohu tento termín nabídnout. Více z mé práce je na stránkách a já jsem k dispozici na uvedených kontaktech. Budu se těšit na případné setkání. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín je prozatím neobsazený. Stránky s portfoliem i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a fotoautomat s rychlým tiskem Fotobot, nejlepší zábavu pro vaše svatebčany. ' Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den také mám váš termín volný, rád vám váš svatební den nafotografuji, více z mojí práce a informace o cenách naleznete na našich stránkách. s přáním pěkného dne Pavel Černý anofoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano mohu vám nabídnou své služby. Cena vámi nabídnutá odpovídá celodennímu fotografování. Podívejte se prosím na naše stránky- hlavně na sekci KLIPy , kde vlastně teprve vidíte ucelenou jednotlivou svatbu s cca 35 záběry, kde teprve vidíte práci fotografa. Jednotlivé dobré,ba výborné záběry najde každý fotograf, ale celá svatba to už je docela něco jiného. Přeji vám při výběrech dobrou ruku :-) : Hlavně spolehlivost. Ze svateb vím, že to je celkem problém. Přeji pěkný den Mirka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@anickaavasik Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, zanechala jsem Vám Soukromou zprávu a i sem Vám vkládám svou nabídku Přeji Vám co nejlepší volbu fotografa!!
Odpovědět
Profilova fotka
@anickaavasik Dobrý den, i já se připojuji s nabídkou. Termín mám stále volný a Vletice znám. Krásné místo pro svatbu jste si zvolili. Vše potřebné najdete u mě na webu. Pokud vás moje fotografie zaujmou, budu ráda, pokud napíšete. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry večer, Vas terminek mam volny a cenově se určitě vlezeme i s dopravou :) v případě zajmu jsme Vam plně k dispozici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?