Sháním fotografa na 30.9.2017 - Obřad v Kroměříži

Profilova fotka
Dobrý den, hledám svatebního fotografa/fotografku na příjezd novomanželů a svatebčanů, obřad, focení novomanželů + skupinové foto. Obřad máme 30.9.2017 od 14:30 v Podzámecké zahradě. Ideální by byla cena do 5000kč, pokud to je reálné. Děkuji za případné nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. Michal Pleva
Odpovědět
Dobrý den, kdyby se vám líbili moje fotky tak mi napište a domluvíme se :) Přeji hezký den, Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám svoji nabídku do zprávy. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Přikládám malou ukázku své práce. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tomto termínu mám pro Vás volno. Rád nafotím Vaši svatbu. Více informací na mám profilu a webu nebo mi neváhejte poslat dotaz mailem. Přeji hezký den Ivan Bartoš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky osloví, ráda přijedu vaši svatbu nafotit. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Zámeckou zahradu znám velmi dobře. Je úžasná s mnoha pěknými zákoutími. Už jsem tam jednou fotografoval. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice rád nafotím Váš velký den. Portfolio a ceník najdete na mých stránkách nebo profilu. S pozdravem Martin Pištěk
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?