Sháním fotografa na 19.7.2014, Brno - Velké Bílovice

Prosím o nabídky od fotografů, kteří mají ještě volno :-). Dopředu moc děkuji ...
Odpovědět
Profilova fotka
Neb mám na tento termín již plno, doporučuji kolegu z Brna Tomáše Taragela. http://www.beremese.cz/catalog/vendor...
Odpovědět
Profilova fotka
Bohužel mám tento termín již zaplněný. Ale doporučuji Foto Sláma - mého otce, od kterého jsem se mnohé naučil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na můj profil, nebo web. Pokud Vás zaujmou mé fotografie, ozvěte se, Velké Bílovice jsou hned vedle Velkých Pavlovic.-) Znám tam krásná místa...Dopravu do Brna máte také zdarma. Přeji krásný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Mrkněte na můj web nebo profil tady na Beremese. Ač jsme z Pardubic, v létě býváme na Moravě, takže ani cesta by nebyla problém :-) pěkný den. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volno, ukázky a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den. JJ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se na náš profil zde nebo na naše webové stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Samozřejmě předáme reference abyste mohla kontaktovat nevěsty a zeptat se na nás přímo. Děkuji Zdeněk Krejcar a Jakub Jeník - AP Fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Brna a váš termín máme zatím neobsazen. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Ve vaší interní poště zasílám více informací. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný a Brno kousíček. Pokud by se Vám líbil náš styl focení, více najdete na facebooku, ozvěte se! ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vás oslovil, termín 19.7.2014 mám samozřejmě ještě stále volný. Budu moc potěšen, když se podíváte na mé fotografie. Pokud chcete vidět více mé práce rád se Vám budu věnovat osobně. Fotím po celé ČR, sídlím v Uherském Hradišti, mám to k vám kousek. S pozdravem Jan Skrášek CREATIVELOVE
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Brno - check volný termín - check Vy se můžete podívat do galerie. Vše ostatní si povíme pak. Mějte se hezky David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme zatiaľ voľný, na Morave fotíme obzvlášť radi :-) Skúste omrknúť naše portfólio a galérie na stránkach či na FB. Lucia
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno. Mrkněte a napište. :-) Hezký den Láďa
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?