Sháním fotografa na 19.6.2021 - Jičín/ Mladá Boleslav

Dobrý den, Sháním svatebního fotografa na 19.6.2021..svatba proběhne v penzionu u Hrubé Skály.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja bych kdyztak volno mel:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme moje ukázka a tvorba na webových stránkách, ráda přijedu nafotit Váš svatební den. :-) S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Termín mám zatím volný a veškeré informace na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud se vám mé fotky budou líbit, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za doporavu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vám svatbu nafotíme🙂 Hrubá Skála je nádherné místo! Jestli vás zaujme naše tvorba, napište mi a domluvíme se.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám volný, ráda přijedu :) Mrkněte na mé webovky (odkaz pod fotkami) a když se Vám bude moje práce líbit, ráda se s Vámi domluvím na termínu předsvatební schůzky. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme. Nemáme to k Vám daleko. Více info posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, Váš termín máme volný, budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky, kde naleznete veškeré informace.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám volný. Mrkněte, prosím, na mé stránky, kde mám základní informace :-) S pozdravem, Vít Černý
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný a v případě, že má práce zaujme, neváhejte se ozvat :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den přeji. 🙂 Nabízím balíčky foto + video. V případě zájmu mi napište zprávu či email s krátkým infem o Vaší svatbě a o Vás, obratem zašlu ceník. Hrubou Skálu znám a místo je nádherné. 🙂 Budu se těšit. Anna
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
@klara2502 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
@klara2502 Dobrý den, Píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Převyprávíme vaší lásky s něhou, humorem a elegancí. A za ty příběhy půjdeme třeba světa kraj. Nechte, aby naše fotografie mluvila za nás, prosím podívejte se na náš web.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám prozatím volný. Pokud Vás zaujme moje tvorba, moc rád nafotím Váš svatební den. Více informací a kompletní ceník naleznete na mých stránkách. Bude mi ctí zachytit Váš svatební příběh 🖤 • •
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?