Sháním fotografa na 16.9.2016

Nemůžeme sehnat fotografa na 12hod ve Chvalech Praha 9. Cenově přístupného. Na focení obřadu a v zámecké zahradě. Můžete prosím doporučit nebo nabídnout. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @shenna, poslal jsem Vám zprávu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín se mi uvolnil. Posílám nabídku do SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, tento páteční termín mám k dispozici. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Zámecké prostředí je skvělé na svatební fotografie. Budu rád, když upřesníte datum a podíváte se na moji tvorbu. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na Vaše otázky. S pozdravem Vojta emoticon
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Zámecké prostředí je skvělé na svatební fotografie. Budu rád, když upřesníte datum a podíváte se na moji tvorbu. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na Vaše otázky. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím mám volno. Ceník najdete u mne na webu. Budu rád, když se ozvete. Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
@shenna Dobrý den, Váš termín mám volný. Mé svatební portfolio naleznete na webových stránkách - odkaz hned pod tímto příspěvkem. Stačí se případně jen ozvat. Přeji krasný víkend Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Do IP jsem zaslal komplexní nabídku včetně odkazů na fotky a reference. Přeji fajnový víkend. Zdeněk a Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @shenna, posílám zprávu s více informacemi. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Více info a ceník nejdete na webu. Přeji krásnou svatbu Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?