Sháním fotografa na 14.6.2014

Dobrý den, odpadl nám fotograf. Nevíte, prosím, o někom, kdo by měl volný termín 14.6.2014? Svatbu máme v Soběslavi, okres Tábor. Děkuji za případné reakce. M. Ludvíková
Odpovědět
Profilova fotka
@brusinka_jedna Dobrý den. Ráda Vám nabídnu své foto služby, Váš termín mám prozatím ještě volný. Pokud budete mít zájem, můžete se na mé práce podívat zde na můj profil nebo na mých web stránkách. Mějte se krásně, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný, můžete mrknout k nám na profil nebo na web a jestli se Vám bude naše práce líbit, ozvěte se. FOtíme ve dvou a do Soběslavi rádi dojedeme. Pěkný den přejí J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@brusinka_jedna Hezký den, tento termín se aktuálně uvolnil z důvodu nemoci, tudíž bychom se mohli také hlásit :-) Koukněte k nám na web,pokud se bude líbit domluvíme se.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mohu nabídnout své služby. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dnes se mi tento termín uvolnil, jsem z Českých Budějovic. V případě zájmu napište :)
Odpovědět
Profilova fotka
@brusinka_jedna Beru svoji nabídku zpět, dnes si mě na 14.6. rezervovala jiná nevěsta. Přeji hodně štěstí při volbě fotografa a samozřejmě i hodně štěstí a lásky do budoucího společného života. :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
i já Vám mohu nabídnout své služby. Budu ráda, když nahlédnete na můj profil nebo webové stránky. V případě, že Vás moje práce zaujme, ozvěte se a domluvíme se. Váš termín mám zatím volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si Vám nabídnout i své služby. Jsem sice z Prahy, ale není problém kamkoliv dojet. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě dohodneme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?